Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem, egy...

Valaki segít nekem, egy tájleíró fogalmazást írni? Azt a helyet kell bemutatni, ahol a szabadidőmet töltöm a legtöbbször. Én erre a Balatoni nyaralónkat választottam.

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy kezd azzal miért szereted azt a helyet, milyen érzéseket kelt benned. Mivel épületről van szó, így inkább a nagyobbtól a kisebb felé haladást javaslom: Balaton, táj, kert, ház, helység vagy helyszín, amit konkrétan választottál, ha meg csak az egész ház, akkor annak részletes bemutatása.Típus, fal szín, elhelyezkedés, bútorok, tárgyak, mit szoktál ott csinálni, emlékek egyes dolgokról, padló, lámpa, ablak merre néz..stb.
2014. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tudjam,hogy hogy néz ki?:) Csak leírod tőmondatokban, ha reflexből gördülékenyen nem megy; tanár látja, hogy foglalkoztál vele, azt annyi.
2014. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja meg hát azt lehet még pl hogy kívülről befelé haladsz, én asszem úgy írnám.
2014. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!
2014. jan. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!