Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ruform kft-t ismeri valaki?...

Ruform kft-t ismeri valaki? OKJ-s Awi hegesztő papír elég a jelentkezéshez? KB. Milyen fizetésre lehet számítani? Minden infót megköszönnék!

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 20:15
 1/5 DukePool válasza:

Szereted a kihívásokat? akkor ott a helyed. Röviden.

És szigorúan csak saját tapasztalat.


- Szállás: Konténeres elhelyezés gyár udvaron, elektromosságon kívül semmi nem volt a konténerben. Illetve 2 ágy amiben törökülésben aludtál, annyira jó ágyrugók voltak benne. Van aki 4 személyes konténerben tolja van aki 2 személyesben. És ha szerencséd van normális lakásba kerülsz. Ami akkor jó ha a beosztásod egyezik a lakótársaiddal, vagy esetleg aki bevisz kocsival, mert ha nem könnyen találhatod magad éjfélkor vagy bármikor, a műszak után egy kellemes 5-10 Km es séta előtt (úgy tudom a konténeres dolgokon finomítottak, de ha jelentkezel és mondják hogy előfordulhat konti akkor 80 % hogy konténerbe kezdesz).


-A fejed leszarják, mehetsz oda minősítésekkel bármivel, vagy éppen egy 2 hetes hegesztő bizonyítvánnyal, csak az számít mennyire tudsz futólépésben, villámgyorsan pörögni 12, vagy 15 órát, éjjel és nappal, össze vissza keverve.


- A pénz olyan nettó 7-8 euro. 3 hét kint 1 hét itthon. A szállás miatt olyan 250 Eur-t levonnak de már eleve úgy vana netto 7-8 Eur.


- Ha házba szállásolnak el még induló költséged lehet. Bakancsot levonják tőled pár hónap alatt. Illetve a felszerelésedért amit kapsz azért te felelsz. Garantálom hogy az első héten eltűnik a kapott szerszámaid fele.


- A kint dolgozók jó fejek voltak, persze mindenhol van hülye de nekem senkivel sem volt gondom. A főnökökben csalódtam akit genyónak gondoltam az pár hónap mulva már nem volt annyira genyo mig a másik aki jófejnek tűnt genyo lett.


- 1-2 Db dűzni-t kapsz egy hétre, ez nagyon kevés de ha ügyes vagy akkor még akár ki is tarthat addig.


- Pénz mindig pontosan jön. De ehhez nem elég az órabér hanem ahhoz teljesíteni kell az órabérhez kötött normát is.


- Elvárás hogy megtanulj darut kezelni, és targoncázni.


Az elhullás és emberek elvándorlása magas köszönhetően a kedvezőtlen körülményeknek.


- Marktbreit ( ez a kiképző központ, ott a legrosszabb de mindíg van meló, csak a legjobbak maradhatnak ott) .... minden más telephely csak jobb, ha jó helyre kerülsz amit itt leírtam el is felejtheted mert élvezni fogod.


Láttam olyanokat akik Borsodból, Szabolcsból jöttek, putriban laktak, éheztek... szóval elég motiváltak voltak, és mégis sírva menekültek haza 1 héten belül, a nyomorba... Kérdésed van tedd fel...

2014. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DukePool válasza:
Jahh.. és első időben 25 Eur/nap és 6000 Huf/ nap a béred... ami 15 órás éjszakás műszakban nagyon sovány pénz.
2014. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
manöken a legköcsögebb műszakvezető, egyszer meg lesz bombázva!!!
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
manökent szerintem már kvasokan meg akarják verni :D
2014. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DukePool válasza:
Manökennel nekem nem volt bajom. Volt hogy megszívatott de aztán a végére kiderült hogy velem nem rossz arc. Ha megvolt a norma nem basztatott. Egyébként valóban sokan utálják. A másik mi Majka-nak hívtuk az normálisabbnak tűnik de neki is vannak időnként gázos megnyilvánulásai. Egyébként ott én két jó arcot tudtam, az egyik a Laci aki már nincs ott, másik telephelyen nyomja, a másik a Csabi legalábbis amikor ott voltam ők korrekt gyerekek voltak.
2014. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!