Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarok lehetnek Amerikában...

Magyarok lehetnek Amerikában színészek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elég tehetséges és van aki felfuttassa a színészi pályára akkor szerintem van esélye.
2014. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetnek.
2014. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Több magyar színész is dolgozik az Egyesült Államokban, s Amerika más országaiban. Korábban is voltak ilyenek, illetve számos magyar származású amerikai színész is ismert.

Itt van pl. Osvárt Andrea:

[link]

2014. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetnek. Lattad a Hell Boyt? Abban ket magyar udvosket is veltem felismerni, az egyik azt hiszem a Szonja, a masik meg az Ivan. (bocs ha eltevesztettem a nevuket).


Es meg sok mas is van, csak most lusta vagyok kiguglizni oket.

2014. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krill válasza:

A HellBoy-t itt a Fóti stúdióban forgatták jórészt.


Lehetni lehet színész, de az USA-ban is elég sokan pályázanak ilyenre, nagy a verseny, még ha őstehetség vagy akkor is pici az esélye hogy felfedeznek.

2014. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Annak kicsi az esélye, de nem is azt kérdezte. Viszont jelenleg is vagy egy tucat magyar színészt foglalkoztatnak a legnagyobb stúdiók. És nem itt, hanem ott kint.

Amerikaszerte (Ami ügye nem az USA) pedig még több magyar színész dolgozik.

2014. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%
Hát mért ne lehetne? Ha elég jól beszéli a nyelvet szerintem simán!
2014. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!