Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy megy Amerikában ez a...

Hogy megy Amerikában ez a menedzseres dolog?

Figyelt kérdés
Februárban költözünk Amerikába. Nagy álmom, hogy TV-s színésznő legyek. Itthon voltak kisebb -nagyobb szerepeim néha, pár éve jártam színjátszókörre is. Arra gondoltam, hogy majd megpróbálom, s elmegyek egy ügynökséghez, ki is néztem egyet. Oda nem mindenkit vesznek fel, ugye? Mennyi esélyem lehet magyarként? Hogy zajlik ott egy ilyen dolog? 23/L
2013. dec. 25. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Költöztök Amerikába? Hogy? Van a családodból valakinek zöldkártyája? Ha van zöldkártya és felsőfokú szinten beszélsz angolul, akkor ugyanannyi esélyed van, mint egy amerikainak.
2013. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi esélyem...


most manedzser vagy szineszo akarsz lenni?


Valaszom mindkettore, zero

2013. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy zéró. Ha van zöldkártyája, pont ugyanannyi esélye van, mint egy amerikainak. Zéró esélye van? Voltál te már kint? Tudod hogy működnek a dolgok? Nem. Na akkor ne nyilatkozz...:(
2013. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Californiaban elek neheny evtizede, csak azert mertem velenyemet elkotyogni.

Szerintem a hulye velemeny is szabad, itt Los Angeles-be az entertener szakma nagyon kemeny.


Igazad van, ha a zold kartya megvan akkor olyan eselyes mint az amerikaiak.

ITT legtobb szinesz anyanyelvi szinten beszeli az angolt..


Ez a link talan segit munkat talalni

[link]

2013. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első hozzászólásomban említettem, hogy felsőfokú nyelvtudás kell hozzá.
2013. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
oh, el is felejtettem emliteni, hogy a legtobb amerikaiis felsofokon beszel angolul
2014. jan. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!