Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég gáz ez, de engem a...

Elég gáz ez, de engem a múltkor megujjaztak és most nem tudom, hogy szűz vagyok e vagy nem:/nem kell a szidás még nem történt semmi ilyesmi velem. Orvoshoz félek menni meg szülő is kéne hozzá és nem merem megmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még szűz vagy.
2014. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

Azt, hogy a szűzhártyád ép-e, csak orvos tudja biztosan megmondani. Ha nem volt vérzés, akkor nagy eséllyel még ép, egy ujj simán befér rajta.

Azt meg, hogy a szó bármely egyéb értelmében szűz vagy-e? Igen is, meg nem is. Egy ujj azért már több, mint a semmi.

2014. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Azt, hogy a szűzhártyád ép-e, csak orvos tudja biztosan megmondani"

Ez ilyen értelemben nem sokat számít,van akinek sportolás közben átszakad,attól még ugyan úgy szüzek,ahogy azok is akik mondjuk nem véreznek az elsőnél,így nem túl mérvadó a dolog.

Még szűz vagy,az első szextől szokták nézni a dolgot.

2014. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!