Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekel a szellemvilág vagy...

Érdekel a szellemvilág vagy hogy mivan a halál után?

Figyelt kérdés

Hiszel abban, hogy a halottak visszajárnak és kisértenek?


-Nekem 5 éve meghalt a mamám, velünk lakott és jellegzetes illata volt... és azóta időnként érzem az illatát, mint régen amikor megölelt vagy puszit adott... aztán multkor feküdtem az ágyban ajto ablak csukva és a fogason a pulcsim csak ugy elkezdett mozogni... kicsit beparáztam ... de mindegy ... volt valakinek hasonló élménye?


2009. nov. 29. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekel, de hogy mi lesz velem a halálom után, vagy hogy vannak-e szellemek, nem lehet eldönteni. MÉG nem szerencsére. Bár az embernek "muszály" dönteni hogy a hitnek, vallásnak hisz vagy a tudománynak. De akármit is hiszünk, nem tudjuk biztosra mondani hogy tényleg úgy van-e. Magam részéről én hiszek abban hogy az elhunytak visszatérhetnek szellem formájában, vagy itt "maradt" belőlük valami. Ha mamád szelleme tényleg visszajár, akkor is szerintem megnyugodhatsz, hogy nem akar bántani téged. Úgy vettem ki a szavaidból hogy szeretett téged, így lehet hogy még most is vigyázni akar rád. :)
2009. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 100%-ig a tudománynak hiszek. Tehát nem hiszek abban, hogy visszajárnának az elhunytak. És a szellemekben se m hiszek természetesen..
2009. dec. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen érdekel hogy mi van utána.Hogy hiszek e benne.Igen is,nem is.
2009. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Termékenyebb azt kérdezni: van-e élet a halál előtt? Persze időtöltés helyett elmegy...
2009. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2009. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!