Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék fényképeket csinálni...

Szeretnék fényképeket csinálni. Munkámból adódóan elég sok olyan helyen járok ahol más ritkán (grúzia, üzbegisztán, törökország stb) De nem vagyok profi fotós. Milyen fényképező gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen legyen nem is akarok olyan csúcskategóriást, de azt sem akarok hogy 1hónap alatt megunjam.

Meg azért hétköznapi szemmel elég jó minőségű képeket tudjak vele csinálni.

Milyet vegyek erre a célra ?


2014. jan. 3. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bridge vagy ultrazoom gépet válassz, ezek 50-150 ezer forint körül vannak. Nem cserélhető objektívesek, így nem kell ezzel külön bajlódni, illetve nem kell további pénzeket költeni az objektívek és egyéb kiegészítőkre, viszont már elég jó a képminőségük az olcsó kompakt gépekhez képest.
2014. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó gép a Canon Powershot S100, most 70e körül van, ennyi pénzért nagyon jó vétel. Nálam fontos, hogy ha már nem a tükörreflexest viszem, akkor pici legyen. Itt csak 5x zoom van, így ha zoom mániás vagy (valamiért sokaknál a zoom kritikus, nálam nagyon nem), akkor ez nem lesz jó.

Ne vegyél tükörreflexest ilyen célra, sokkal jobban jársz egy könnyen kezelhető, korszerű kis kompakt vagy brdige géppel, egyetértek az előzővel ebben.

2014. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!