Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvet tudnátok...

Milyen könyvet tudnátok ajánlani az Szjg és a Bábel után? Csak ilyen romantikusakat írjatok lécci mert nem szeretem a fantasztikusakat!

Figyelt kérdés
Szjg Bábel

2014. jan. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] ajánlom Leiner Laura többi könyvét is (nem csak a szjg meg a bábelt írta) Illetve Kalapos Éva D.A.C sorozata is neked való.... Hűvösvölgyi suli....Mreg Cabot: Neveletlen hercegnő sorozata... Most hirtelen ennnyi jutott eszembe.:)
2014. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ifjúságit vagy szépirodalmi/irodalmit is?
2014. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Stephanie Perkins:Anna és a francia csók tetszene, mert ez is gimiben játszódik és van benne szerelem is. Csak ajánlani tudom én is a Szjg után olvastam. :)
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nagyon tetszik a D.A.C.
2014. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! A Hűvösvölgyi sulit már olvasom és nagyon tetszik! Anna és a francia csókot pedig megrendeltem egy versenyen részvételért járó könyvkedvezménnyel de még nem jött meg! A D.A.C még nem olvasom de utánanéztem és elnyerte a tetszésemet és majd megrendelem! A Neveletlen hercegnő naplóját pedig kivettem könyvtárból! A szépirodalom is érdekel de inkán ifjúsági!
2014. jan. 4. 15:57
 6/8 anonim válasza:
Tudom,hogy felhívtad a figyelmet arra,hogy nem szereted a fantasztikusakat,de Stephenie Meyertől van az Alkonyat,ami nagyon jó könyv.A filmet én sem szeretem,de a könyv milliószor jobb,és romantikus.
2014. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jamie McGuire Gyönyörű Sorscsapás és Veszedelmes Sorscsapás, ha szeretnéd a csávó szemszögéből is átlátni a dolgokat :D. igaz, hogy egyetemista, de szerelem a javából.
2014. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. jún. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!