Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egy nagyon furcsa és...

HeniCsirke kérdése:

Ez egy nagyon furcsa és ilyesztő álom volt, valaki tud segíteni talán jelent valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy este a családommal sétálok és bemegyünk egy utcába,aztán köd lesz és a fákra meg mindenhova emberi fejek meg kezek meg testrészek véresen levágva fel vannak akasztva,aztán egy gázmaszkos valami/valaki elénk ugrott egy véres láncfűrésszel és aztán felkeltem.Pedig nem néztem horrort SOHA.Szóval nemtudom mi ez de HELP,jelent ez valamit????? (:O
2014. jan. 3. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy rosszat álmodtál,felejtsd el.

Nem érdemes rá gondolni... mert hülyeség..

2014. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát láncfűrészre ilyenre nem tudok meg ilyenek de erre a kettőre tudok adni választ:


Félelem: belső nyugtalanságot jelez, de előre jelezheti életünk egy nagy fordulatát is. Valamilyen félelmetes dolog megjelenésére az álomban szerencsét jelent a szerelemben. Ha megfélelmítenek, nehéz helyzetbe kerülünk.


Halott: hamarosan bekövetkező pótolhatatlan veszteség. Azt is jelentheti hogy képtelenek vagyunk helyzetünkön változtatni.

2014. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!