Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti éjszaka ha felébredtek nem...

Ti éjszaka ha felébredtek nem viselkedtek furcsán?

Figyelt kérdés
mert én igen. igazából nem tudom pontosan leírni mi történik velem, de minden olyan furcsa. volt, hogy elkezdtem táncolni, de tudatomnál voltam, vagy volt olyan is, hogy ilyenkor jutott eszembe pár remek ötlet. zsibbadtnak,fáradtnak érzem magam, de mégis valamiért így "pörgök" :o olyan mintha valami drogot adnának ilyenkor, nagyon furcsa.

2012. szept. 22. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az agyad félig alszik miközben a tested ébren van. Velem is előfordul.
2012. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mikor nagyon álmos vagyok, olyan, mintha kicsit be lennék csípve, röhögcsélek, minden vicces, és dülöngélek.

ha reggel felébresztenek, és még nem aludtam eleget, mindenre válaszolok, és akár el is kezdhetek készülődni, de kb kell egy negyed óra, mire 'én' irányítok, mert addig csak úgy teszem a dolgokat... nem tudom máshogy megfogalmazni, de persze mindenre emlékszem, nagyon fura :D

2012. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt még ilyen o.O
2012. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy volt csak nem tudsz róla. :D Én néha beszélek,vagy felállok, szobatársam egyszer felállt és táncikált vagy nem tudom.

Am mikor nagyon álmos vagyok énis úgy nézek ki mint ha belennék csípve,ezért akartak hazazavarni osztálykirándulásról mert azthitték részeg vagyok

2012. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!