Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a wow-ról...

Kinek mi a véleménye a wow-ról? Csak szerintem egy orbitális nagy baromság?

Figyelt kérdés

Csak az igazi kockák játszanak vele, akik a nap 24 órájában ráérnek a gép előtt görnyedni, elhanyagolva az embertársaikat, és csak a wow-ban élni....wáá rühellem azt a játékot.

22/L



2014. jan. 3. 20:55
 1/8 A kérdező kommentje:
ráadásul még fizetni is hajlandóak érte
2014. jan. 3. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem lenne wow, akkor meg mással kockulnának, akkor meg az lenne a baj. Sose a játék a hibás, hanem az ember. Miért haragszol rá? Hanyagol az embered miatta?
2014. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

93as paladinként azt mondom hogy kwa jó játék. nem ülök gép előtt 24 órában, mert naponta 8-10 órát melózom. Nem görnyedek, mert tudom hogyan kell helyesen ülni.


"elhanyagolva az embertársaikat" - nem hiányzom senkinek. Senki nem hív fel, múltkor 8 embert hívtam végig, hogy fizetem a mozit, csak kísérjen el.. Nem jött egy sem. Ők hanyagolnak inkább engem.


Ha nem tetszik, nem kell játszanod vele. De azért más szórakozását ne rontsd el! Én se mondom neked, hogy ne lógj a hülyepitsabarátnőiddel a plázában.

2014. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, hanyagol az emberem miatta

Tudom, hogy nem a játék a hibás ilyen téren, hanem a játékos..

2014. jan. 3. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy ez van a háttérben, sajnos vannak akik túlzásba viszik a dolgot, mintha nem lenne fontosabb a világon. Próbáltad már megbeszélni vele?
2014. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Blizzard azért hozta létre hogy legyen pénz. A játékosok azért fizetnek érte hogy tudjanak játszani (persze akinek telik rá), a Blizzardis szerzi ezzel a pénzt, akinek meg nincs rá pénze az a bugos, de ingyenes tört szerevert választja.
2014. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Déjá Vu válasza:

Igen, csak szerinted egy orbitális nagy baromság. Had informáljalak, nem csak az igazi kockák játszanak vele. Ebből is látszik, hogy a társadalom nagyrésze tudatlan bunkó paraszt, hogyha valaki fizet egy játékért és játszik akkor az egy büdös kocka. Hát ez kib*szottul nem így van. Az, hogy te így állsz hozzá az is a te tudatlanságod miatt van. És ha egy kicsit megértőbb lennél talán felfognád, hogy egyesek miért képesek annyit játszani. Abba nem gondoltál bele, hogy esetleg szar az életük? Mert a magadfajta idióták amúgy is b*szogatták őket eleget. Meg annyi más játék van, miért kell még mindig a WoW-osokat b*sztatni? Van egy ismerősöm, évek óta játszik napi néhány órát és nem ért el sok mindent a játékban. Neked ő is kocka mert már megvette a játékot nem igaz?


Ezt csak úgy megjegyzem: akik napi 8 órát facebookoznak azok is leszolják a wowosokat akik napi 1-2 esetleg 3 órát játszanak hogy milyen büdös kockák. De ők áááá nem.

2014. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
57%
A pasid egy szerencsétlen, te meg egy vesztes ha ilyen valaki mellett kitartasz. A játékkal meg semmi baj nincs.
2014. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!