Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az anyajegyek felnőttkorban...

Az anyajegyek felnőttkorban tényleg eltűnnek?

Figyelt kérdés
Egy 50 év körüli ismerősöm mondta, hogy neki is volt sok, de eltűntek felnőttkorban. Igaz ez? A felnőttek alig 10%-án látni anyajegyet. Rajtam sok van nagyon, főleg az arcomon és utálom őket. Tehát igaz ez?
2014. jan. 4. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az anyám 36 éves és van egy nagy,morzsa nagyságú anyajegy rajta.szerintem,amit mondott az ismerősöd az egy nagy baromság
2014. jan. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grim13 ***** válasza:
nem nem tűnnek el, sőt van akinek egyre több lesz... ez tényleg egy nagy butaság !
2014. jan. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szegény, bolondjára fogtak, az anyajegyek főleg a napfény hatására inkább szaporodtak, nekem is kb hónapról hónapra több van, elég idegölő
2014. jan. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
fogtak-vettek
2014. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet az aki mondta az leműtette magáról az apróbbakat és ezzel megtréfált ^^

úgy tudom nagyobbakat nem szeretik leműteni mert aztán még több lesz a helyén vagy valami hasonló nem jó dolog

2014. jan. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rólam is műtöttek már, és a helyén nem lett több. De ahogy növök, máris több van rajtam..
2014. jan. 4. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!