Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az időmet?...

Hogyan osszam be az időmet? Érettségizem idén, de fogalmam sincs hogy készüljek fel 4 középre és két emeltre?

Figyelt kérdés

Nem túlzok ,ha azt mondom ,hogy már 9.-ben is rémeket láttam ,ha valaki megemlítette az érettségit.Jó tanuló vagyok csak iszonyú lusta és hangulatfüggő és egyébként is van olyan ,hogy leblokkolok ,de úgy ,hogy csak meredek a papírra ,mintha életembe először látnám azokat a feladatokat.Ettől félek ,hogy nem lesz kitartásom végigcsinálni vagy,hogy hiába tanulok mert egyszerűen annyira rá fogok görcsölni,hogy elcseszem az egészet.

A másik nagy probléma a készülés. Sose tudtam beosztani az időmet és most se tudom. Eddig arra alapoztam ,hogyha 3 óra alatt meg tudtam tanulni félévnyi kémia anyagot ötösre akkor nem lesz gond ,mert ezek szerint gyorsan tanulok. De!Ez valószínűleg csak egyszeri alkalom volt ,mert mostanában csak azt tapasztalom ,hogy belealszom a tanulásba. A lustaság eddig fajulása annak is köszönhető ,hogy évek óta csak tunyulok és nem sportolok semmit. Most szívesen változtatnék ezen is ,de fogalmam sincs ,hogy lenne e rá időm tanulás mellett.

Nem hisztizni akarok vagy ilyesmi csak azt érzem ,hogy totál káosz körülöttem minden. Valaki tudna valami útmutatást nyújtani ? Vagy megnyugtatna,hogy ő is átesett ezen ,de aztán 95% felettire érettségizett mindenből?*-* Tudom ,hogy nem lehetetlen ,mert sokan megcsinálták csak azt nem tudom ,hogy ők hogyan tanultak rá suli mellett meg napi hány órát és milyen módszerrel stb stb.Ha ebben tudna valaki segíteni azt nagyon megköszönném!



2014. jan. 4. 04:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a matek érettségivel vagyok ugyanigy :(
2014. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor átérzed .:S Emeltezel te is matekból? Melyik egyetemre szeretnél menni?


Remélem ,hogy mindkettőnknek fog sikerülni!;)

2014. jan. 4. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem középszintű matek már csak az hiányzik csak sajna szinte a nulláról kell ezt megtanulnom a 4 év anyagát májusig ami maga lesz a csoda ha én ezt megcsinálom (eddig estin jártam és munka mellett ) azért nem sikerült eddig
2014. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!