Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » +5.8-as dioptriával lehetek...

+5.8-as dioptriával lehetek kamionos? Hányas dioptriáig engedik a jogsik és a alkalmasságit elvégezni max. Hányas erősségű szemüveggel lehetek kamionos?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 13:09
 1/9 anonim válasza:

Végül is, nem lenne ez kizáró ok, ha szemüveggel tökéletesen látsz és le tudod olvasni egész végig a táblát a szemorvosnál!

Azért azt tudom tanácsolni, ha van egy kis spórolt pénzed (ma már hitelben is lehet), lézeres szemműtétre jelentkezz! Ott előtte tüzetesen kivizsgálnak, megműtenek 1-2 perc a műtét és utána, akár 110%-san fogsz látni szemüveg nélkül!


Jogsid van már?

2014. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jovore lesz jogsim! Penz nem szamit ha a almomrol van szo! De a szemmutet utan nem lehetek szinteveszto kicsit ockodom a szemmutetol!
2014. febr. 1. 15:30
 3/9 anonim válasza:

Ne óckodj! Hidd el, jót fog tenni! Más szemmel látod utána a világot! :-)


Nagyobb lesz az önbizalmad is! Még a csajoknak is, jobban bejössz utána! :-)


Ezt a kamionosságot utána kipróbálhatod, de ne alapozz rá évekig! Jobban jársz, ha lediplomázol és nyelveket tanulsz!


Ha leteszed a B után 2 évvel a C,E kategóriát, GKI, PÁV-III, elég ha annyit kamionozol, ami visszahozza a jogsi árát azt a fél millát, amennyibe belekerül a jogsi!


Mondjuk, elég ha 3-4 hónapot dolgozol a szakmában és jónapot! Ma már semmi becsületük nincs a sofőröknek, lábtörlő jöttmentek lettek!

2014. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajat ceget szeretnek majd olyan 6 emberrel dolgoznek! De nem szeretnem,hogy ne lenne ilyenbol jogsim! De a szemmutet valamikor vissza is romolhat!?
2014. febr. 1. 19:02
 5/9 anonim válasza:

Szia! Min a három választ én adtam! Akkor folytatom, ezt a vizsgálaton, ha mész műtétre, el fogják mondani! Szerintem, huszonévesen simán belevághatsz, utána úgy éled az életed, hogy minőséggibb lesz! Még harmancas évek közepéig is érdemes. Persze, ők akik csinálják, azt mondják menjenek nyugodtan még az ötvenévesek is, de szerintem akkor már nem érdemes!


Ez dícséretes, hogy ennyi ambíció van benned! Saját cég? :-) Komolyan?


Megvannak hozzá az anyagi és a gyakorlati, tudás feltételek? Szülők netán? Vagy a család?

2014. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jo belevagok majd par ev mulva a mutetbe! Sajat ceg lesz! Harom ev mulva meg is valosulhat ha elcseszem az eletem! Ha nem akkor 10 ev mulva addig is tanulok!
2014. febr. 1. 20:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy felpontoztalak!
2014. febr. 1. 20:16
 8/9 anonim válasza:

Megint én vagyok! 10 év alatt sokat fordulhat a világ!


Lehet, rájönnek: Marx Károlynak volt igaza és a kizsákmányoló, népet tönkretevő vad kizsákmányoló réteget elfogják zavarni és egy rendesebb, emberibb világ jön, ahol mindenki a képességei szerint dolgozik majd és részesedik a javakból!


Ez a plusszos szemüveg, azt hiszem közellátási probléma, akkor távolba jól látsz? A minuszosak közellátók, távolba nem jól látnak.

2014. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jol latok! Csak a nagy dioptria a bajom!
2014. febr. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!