Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a következő kifejez...

Mit jelent a következő kifejezés, hogy"meg kéne lincselni"?

Figyelt kérdés

Én egy olyan helyen dolgozom ahol lufikat gyártanak és amikor és minden nap lehet elhozni,de nem tudom hová rakni,hanem este mikor megyek haza felfújom és a buszra oda rakom a hátsó űlésre,hogy aki megtalálja elviheti.

De később sokan szoktak felszállni és gondolom sejtik,hogy én rakhatom oda,sőt két csaj tudja is szerintem.

A múltkor kidurrant a lufi és azt mondták egy másik embernek,hogy "borzasztó ez a srác teszi oda minden este a lufit, meg kéne lincselni"

Kérdésem,hogy mit jelent az,hogy "meg kéne lincselni" ?,mert ezt mondták rám.



2014. jan. 4. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A lincselés gyakorlatilag megverés.

Amerikai eredetű kifejezés, a feketék ellen elkövetett csoportos halálra veréseket nevezték eredetileg így.

2014. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Komolyan, csak rákeresel a kifejezésre és elolvasod.

2014. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Agyon kéne verni!"
2014. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!