Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért közömbös minden amit...

Mért közömbös minden amit csinálok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!15 éves lány vagyok. Kb. 1 éve úgy érzem, hogy semminek nem tudok örülni,nincs jó és rossz az életemben.Minden amit csinálok sivárnak tűnik,nincs bent érzelem. Kezdem úgy érezni hogy talán érzéseim sincsenek.Nagyon zavar,hogy elmegyek valahova és tudom hogy elvileg jól érzem magam, de nincs meg az érzés csak a fejembe. Mitől lehet ez? Szimplán én vagyok a hiba?
2014. jan. 4. 19:23
 1/2 anonim válasza:
kikapcsoltad az érzéseidet mint a Vámpírnaplókba....amúgy ez egy elgondolkodtató kérdés...nem történt valami olyan az életeben amin sokat gondolkodol és leköti a figyelmedet....?
2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon. 1-2 apróság de azok mostanába történtek.És egy éve vagyok ilyen.
2014. jan. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!