Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lovely Complexhez, Inuyashahoz...

Lovely Complexhez, Inuyashahoz hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés
Tudom már sok ilyen kérdés van , de a válaszokban valahogy nem találtam meg a megfelelőt!Valahogy ez a két sorozat ragadja meg legjobban a kérdésemet.Szóval olyan sorozatot keresek , anime-t ( én sorozatnak szoktam mondani : DD )Amiben a lány és a fiú elsőnek nem nagyon kedveli egymást, vagy valahogy nem is gondolnák, hogy ők egyszer 1 pár lennének.Szóval ilyen romantikus és HUMOROS ...( igaz az Inuyasha fantasy is de azért romantikus is )...És ha megkérhetlek titeket , hogy egy kis ismertetőt írjatok, vagy is hogy ti mit gondoltatok a leírt anime-ről.Köszi..; D

2014. jan. 4. 19:23
 1/5 Cross Kazumi válasza:
A Lovely Complex-hez hasonló. A címe: Nana
2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cross Kazumi válasza:

Olyan, hogy a lány sokkal magasabb mint a fiú. Nem gondolták, hogy egy pár lesznek, de a végén mégis!

Nekem tetszett! :))

2014. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ : )))..Megnézem ...
2014. jan. 4. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nana nem kifejezetten hasonlít a Lovely Complex-hez, ettől függetlenül mindenképp nézd meg. Nálam benne van a tob 10-ben:)
2014. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ino x boku ss
2014. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!