Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg olyan jók a jobb...

Tényleg olyan jók a jobb agyféltekés rajztanfolyamok?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki megcsinálta, feltette a rajzát valami oldalra, ahol egy ember írt neki egy pozitív értékelést, és azóta nagy művésznek hiszi magát, úgy is viselkedik.


Valóban olyan tökéletesen megtanulnának rajzolni? Akár úgy, mint egy olyan ember, aki mindenféle tanfolyam nélkül, gyerekkora óta rajzol?



2014. jan. 4. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a másolást megtanulni nem 7 év, ha minden nap másolsz 1 órácskát akkor 1 hónap alatt megtanulod :/
2014. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igen HA minden nap leülsz egy orát rajzolni.Manapság hány felnött veszi a fáradtságot?Azért irtam hogy ott rá vagy kényszerülve és 4 nap alatt megtanulod.
2014. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem hülyeség!!!Nagyon szeretek rajzolni igy rengeteget rajzolok fejböl és képet is letudok màsolni szépen nem nagy tudomàny!Ez a tanfolyam inkább csak ösztönöz hogy koptasd a ceruzát ha nem állsz neki önszántatbol akor válasz másik pályát!
2014. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
heh akkor csak én rajzolok napi 10 órát? :O (14/L)
2014. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem bejött:) De nem tartom magam művésznek:D

2014. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!