Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy függőséget okoz az orrspray? Mert én nem tudok leállni róla. Ha nem használom úgy eldugul az orrom, hogy megőrülök. és nem vagyok náthás sem!

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ártana fül orr gégészhez menni, mert orrmandula problémád van vagy allergiád, ami duzzasztja az orrmandulát és piszkálja a nyálkahártyát. Még akkor is ha nem evszel mást észre csak azt hogy dugul az orrod. én is függő voltam, és le is csesztek a dokik. Nekem is ez a bajom, egy orrsövény műtét és egy mandula kivétel után ugyanott vagyok ahol elkezdtem. Meg kell tanulni élni vele. Amúgy egy fajta orrspray nem okoz gondot az a nasonex,ezt lehet állandóan használni, de azt csak receptre lehet venni és rohadt drága (3500 FT körül van) Amit simán meglehet venni orrpsray-t meg csak egy hónap folyamatos használatra ajánlják, szóval tedd le, csak kárt okozol. irány a fül orr gégész
2014. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! már voltam allergiavizsgálaton és nem mutatott ki semmit :(
2014. jan. 4. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
szerinted csak kicseszésnek tesznek a gyógyszerekbe tájékoztatót? le van írva, hogy hozzá lehet szokni.
2014. máj. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!