Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha én blogot...

Szerintetek baj ha én blogot szeretnék csinálni és a google-ról szerzek fotókon szereplőket?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik hogy blogot csináljak mert hogy ha valaki meglátja hogy ez az ő fotója akkor mit szól!!! Szerintetek hülyeség amit a szüleim mondanak vagy igaz??

2014. jan. 4. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 10-es válaszolóval: nem kötelező blogot írnod. Ha van témád írd, ha van képed akkor tedd ki azt, ha nincs, akkor nézegesd másokét.


Ami nekem van, az csak és kizárólag az ismerőseimnek meg a gyerekek volt osztálytársainak szól mert külföldre költöztünk és akkor nem kell ötvenezerszer válaszolni a "mi van veletek" kérdésre, aki meg ezen felül többet szeretne tudni, az úgyis megtalál... Főleg fotókat teszek fel, kizárólag azokat amiket én készítettem és csak olyanok vannak rajta, akik beleegyeztek. Persze ha van egy nagy tömeg a háttérben, akkor nem mentem oda 200 emberhez külön, de a gyerekek vagy az itteni barátnők meg lettek kérdezve.

Fotózz és a saját képeidet tedd ki.

2014. jan. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi:))
2014. jan. 6. 06:40
 13/14 anonim ***** válasza:

A Google nem a világ legnagyobb ingyenes képügynöksége. Szerzői és személyiségi jogokat sértesz azzal, ha ott találsz képet a készítő és a rajta szereplők engedélye nélkül használsz fel. Nekem annyiszor lopták már el fotómat, hogy elhatároztam, a következő ilyennél perelni fogok és nem igazán fogok azzal foglalkozni, hogy tudta-e az illető, hogy mit csinál, vagy sem.


Ajánlott olvasmány a témában:

[link]

2014. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyűjts inkább fényképezőgépre tanulj fotózni és csinálj olyan blogot amihez a saját fotóidat használod.Máris kilógsz a sorból mert a többiekéhez képest egyedi a blogod.Mit gondolsz?
2014. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!