Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel az első napomra?

Mit vegyek fel az első napomra?

Figyelt kérdés

Jővőre leszek gimis...és szeretnék felkészűlt lenni.

Milyen ruhát vegyek fel hogy csinosnak tartsanak ,de ne plázacicának se valami r*b*bek?szóval azt szeretném ha kitűnnék a tömegből de ne annyira hogy megbámuljanak...a sminken is gondolkoztam.eddig csak szempillaspirált és néha szájfény használtam.kell ennél több?vagy jó így?nem szeretnék túl sok sminket de azt se akarom h semmi ne legyen az arcomon...

Aztán ott vannak a fiúk,bunkók szoktak lenni?vagy csak nem mindenki? Szeretném ha csinosnak tartanának....amugy szerintem jo alakom van...mármint vékony vagyok.

Tudtok írni tapasztalatokat és tanácsokat???

Előre is köszi :)

14/l



2014. jan. 5. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel meg raersz szerintem:) addig meg valtozik az izlesed stb. amugy en is jovore leszek gimis. nem parazol a felveteli miatt?:D
2014. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, sminket semmiképp ne vidd túlzásba, őven elég ami van rajtad,

a fiúk fiúk, aki bukó bunkó aki nm az nem,

első napodra ünneplőt vegyél fel, az illik

átlag napra meg olyat ami kényelmes, akinek nem vagy jó úgy ahogy vagy az meg se érdemel! :)

2014. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Emlékszem az első napomra. Egy brutálisan szakadt és elkopott farmert vettem, AC/DC-s pólót, aminek levágtam az ujját, és fekete bakancsot, szegecses karkötőt. Megtette a hatását, azóta is sokan félnek tőlem... Bár az egyéb okok miatt is.

16/L

2014. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja, és a kérdésedre válaszolva: tegyél magadra egy pici szempillaspirált, és szájfényt, de mást nem.

Vegyél fel ha jó idő van farmer rövidnacit, és egy inget (mondjuk kockást), tornacipőt. A hajad meg simán kiengedve. Ezzel jó benyomást érsz el, legalábbis szerintem.

2014. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

De,én is parázok a felvételi miatt :/

Amugy az első olyan tanítási napra gondoltam amikor nem kell ünneplőt fel venni...

2014. jan. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!