Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki írna nekem az első 4...

Valaki írna nekem az első 4 napomra egy étrendet? Csak, hogy a kezdésem meglegyen.

Figyelt kérdés
Nem vagyok finnyás:)
2011. ápr. 6. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggeli: 1 szelet tk. kenyér, jó minőségű (húsos) sonkaszelet (ha akarod, kevés! vaj), kevés sajt, 1 paprika, 1 paradicsom 2 db retek, kb. 4 cm uborka, salátalevelek (az összes zöldség egyszerre!)

Tízórai, ha éhes vagy: 1 db natúr joghurt

Ebéd: párolt zöldségköret, sült csirkemell vagy 1 db csirkecomb vagy hal vagy máj, vagy valamilyen sűrű levesből nagy adag, amiben nincs rántás, cukor és tészta

Uzsonna: 1-2 db alma vagy narancs

Vacsora: görög saláta (ha van maradék hús, akkor azzal) vagy rántotta párolt zöldségekkel vagy húsleves hússal, zöldségekkel, tészta nélkül

2011. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel 90 napos kategóriába írtad:

1.nap fehérje nap:

E: roston sült sertés szelet, paradicsom saláta, 1 szelet kenyér,2 dl húsleves tészta nélkül.

V: ugyanaz mint az ebéd, leves nélkül

2. nap keményítő nap: E: zöldbab főzelék , 1 szelet kenyér

V: ugyanaz mint az ebéd

3.nap szénhidrát nap: E: mákos tészta

V: 2-3 kisebb szelet torta

4.nap gyümölcs nap, egész nap korlátlan mennyiségben


Minden reggel a reggeli néhány gyümölcs

2011. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy suliba járok. ezt kihagytam. :S de köszi:)
2011. ápr. 6. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen az probléma.

De szerintem csak a keményítő nap a necces.

Mert fehérje napon viheted a húst szendvicsben, paradicsommal paprikával, max este iszod meg otthon a húslevest.

Szénhidrát napon vihetsz pogácsát, kakaós csigát.

Nem tudom a gyümölcsnapot hogy fogod kibírni.

Én nyáron csináltam, de volt olyan osztálytársam aki suli időben, és hozott éthordóba keményítő napon cukorborsó levest,vagy valamilyen főzeléket. Én mondjuk nem szívesen csináltam volna.

De ha egyetemre jársz, akkor a kajáldában van több fajta étel ott tudsz válogatni.

2011. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szakközépiskolás vagyok:) és ilyen mindenbe belekötős osztályom van:S
2011. ápr. 7. 21:50
 6/6 anonim válasza:
Ne törődj velük, a lényeg, hogy ha végigcsinálod, jobban fogsz kinézni, mint ők!!!
2011. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!