Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűjtitek a pénzt? Ha igen...

Gyűjtitek a pénzt? Ha igen mennyi van?

Figyelt kérdés
És mindegyiket?Arra értem amit félre teszel,és majd vesztel/vesztek belőle valamit.Vagy csak úgy.
2009. nov. 29. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én gyűjtöm, meg eléggé spórolós vagyok.

3 hét alatt kőkemény 3500 Ft vagy mennyi van most, karácsonyig gyűjtöm, és veszek belőle valami ajándékot, bár senki nem érdemelné meg, akinek adom, csak egy valaki, annak meg sajnos nem tudnám odaadni. Akinek adnom kell, annak muszáj, mert akkor én leszek a gerinctelen, hálátlan f.sz. (Pedig amúgy másra költeném a spórolt pénzt.)

-_-"""

2009. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom:)
2009. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeptember óta gyűjtöm. A kaja pénzem elrakom, amit havonta kapok, és kb olyan ezrest költök belőle mindig, mivel 18. szülinapomra nyaralást adok magamnak. :) Ehhez még majd hozzá jön a 200.000 nyári munka.

Most keményen 47.000 Ft-om van, mivel már megkaptam a decemberi zsebpénzt is. :D

2009. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja am. 16/L
2009. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ugy csináld hogy hetente raksz a perselyedbe mondjuk egy 500ast igy olyan mintha minden nap beletennél 100ft-ot én igy csinálom és összegyülik párezer forint de mivel gyakorlaton dolgozok ugy szoktam hogy a fizumból még elrakok 1000ft-ot!
2009. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
12 Éves lány vagyok 3 éve gyũjtöm, de igazából az elsö 1,5 évben nem gyũjtöttem annyira szaporán, és most 150.000 forintom van most de nem koltöttem semmire.
2012. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!