Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez már borzalmas!...

Mit tegyek? Ez már borzalmas! (lent)

Figyelt kérdés

Olyan szinten érdekel mások véleménye, hogy az már beteges... Főleg egy fiúé. Tesi órán nem merem megcsinálni a gyakorlatokat, mert béna vagyok és "úristen biztos hülyének néz, vagy kiröhög"... Ének órán nem merek énekelni emiatt, mert szörnyű hangom van, és biztos kinevetne miatta.

Lassan már enni sem merek a közelében, mert mi van ha rám néz, meg mit tudom én... És ez már nagyon beteges és utálom!

Hogy tudnék véget vetni ennek? Szerintetek?:/

Előre is köszi...

14/L



2014. jan. 5. 16:27
 1/1 anonim válasza:

Nekem is voltak hasonlo berogzottsegeim, pl nem mertem felvenni egy hivalkodobb ruhadarabot az iskolaba, mert tudtam, hogy a tanarok rondan neznenek ram, es az osztalytarsaim kicikiznenek,, nem mindig mertem vallalni sajat magamat,mert fuggtem a kozossegtol, a tomegbe pedig nem tudtam beallni. Most egy muveszeti iskolaba jarok, ahol mindenki egyeniseg, es gyakorlatilag olyan hulye lehetek, amilyen akarok, a sajat izlesemnek megfeleloen oltozom, es a srac, aki tetszik, a legjobb barataim koze tartozik. Ha azzal a fiuval illetek egymashoz, elobb-utobb osszehoz benneteket a sors, nem feltetlen a hangodba, vagy a mozgasodba kell beleszeretnie (persze ezek is fontosak).

15/L

2014. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!