Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az állítólagos chemtrails...

Az állítólagos chemtrails vagy a több évtizedes atomkísérletek e okoznak több betegséget?

Figyelt kérdés
Ma olvasgattam egy kicsit és elgondolkodtam,ugye van most ez a chemtrails vegyi csíkozásos elmélet vagy összeesküvés dolog,még gondolkodóban vagyok higyek e benne vagy ne.Nos azon kezdtem el agyalni hogy mondják hogy egyre több a beteg ember a chemtrails miatt de engem el gondolkodtatott a dolog hogy vajon az állítólagos chemtrails miatt vagy a több évtizedes rengeteg atomkísérletek miatt van e nagyobb esélye a több betegség dolgonak?

2014. jan. 7. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyesírásra is nagyon káros. Lehet, van ilyen, de ennek ellenére rövid időn belül 6 milliárdról 7 milliárdra szaporodtunk.
2014. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom most jön az a duma hogy analfabéta vagyok a helyesírás miatt
2014. jan. 7. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Jött igen, de érdemi válasz is egyben. De kibővítem a véleményemet.

A modern kor ezernyi ártalma fenyeget. Nem mozgunk, nem étkezünk megfelelően. Ételeink, italaink tele vannak ártalmas adalékokkal. Olyan egyéb káros dolgok vesznek körül, ami korábban nem is létezett. Pl. az elektorszmog.

A repülőgépek légszennyezése is, a nukleáris robbantások (nem nagyon van mostanság), sok egyéb.

Igaz.

De pl. ma sokkal többen vagyunk, mint korábban, tovább élünk, magasabbra növünk.

Miről szól pl. a középkor? Háborúkról és hatalmas járványokról. Az emberek 40-50 évet éltek.

2014. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mostanában nem sok atomkísérlet van,de a napokban újból elővettem a csernobili témát,és hát a sugárzás elég sokáig él azt mondták ott,hogy akár 100000 évig is,és talán az emberek az ott található területekre vissza térhetnek 800-900 év múlva.Tehát azok a kísérletek amik régen folytak,azok nem illannak csak el úgy a sugárzás nem 1 évig tart,vagy azonnal elillan,hanem évszázadokig is,vagy évezredekig szakértők szerint.
2014. jan. 7. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy hosszútávú szennyezés, de 10 000 év helyett csak kb. 300 év az, amit Csernobil esetében figyelembe kell venni. Atomenergia nélkül ma már nem lennénk meg. Az alternatív források sem annyira jók, mint hirdetik. az elképzelés igen, de ma még nincs minden szempontból megfelelő megoldás.
2014. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A chemtrails egyszerű kitaláció, nyugodtan kijelenthetjük, hogy az általa okozott betegségek száma nulla.

Atomkísérletek viszont valóban voltak. Ha feltételezzük, hogy az utóbbiak legalább 1 db megbetegedést okoztak (szerintem ez egy megalapozott feltételezés) akkor világosan következik, hogy a (valódi) légköri atomrobbantások több betegséget okoztak, mint a (nem létező) chemtrails.

2014. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
A chemtrailnek pontosan annyi áldozata van, mint a mars lakók támadásának.
2014. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kukacgizi válasza:
Én nem vagyok téren az atomkisérletek terén, de azt tudom hogy akkora baromságot unalmamba se tudnék kitalálni hogy "chemtrails"ok mérgeznek minket! A hosszú kondenz csík a levegő páratartalmátol függ! Ha mérgeznének minket akkor meg sorba halnának meg az emberek nem csak "többen"! Sőt esetleg attol lesznek beteg emberek akik ezt elhiszik és belebetegednek a tudatba!
2014. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!