Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on eddig ha egy...

Facebook-on eddig ha egy ismerősöm nevére rávittem a kurzort, akkor volt olyan lehetőség, hogy "megjelenítés a hírfolyamban"- vagy valami hasonló, de most nem találok ilyet, tehát nem tudom letiltani az idézetekkel bombázó ismerősöket!?

Figyelt kérdés
Valamint a nevére ahogy rámegyek, akkor eddig csak két lehetőség volt. Az "ismerősök" és "üzenet" de most minden ismerősömnél van egy harmadik, hogy "követed"- egy kis pipával. De miért?? Nincs beállítva a követési funkcióm, meg eddig nem is volt ilyen bajom, nem értem miért lett ez ilyen!

2014. jan. 7. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

látod pontosan így voltam én is

rohadtul idegesítő volt

szerencsére pár nap múlva visszaállt a régi fajtára :)

2014. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez meg nem akar, már eltelt a néhány nap...

Meg azt nem értem, hogy kiírja, hogy követem, de az adatlapomon az ismerőseimnél viszont egy követés sincs- nem értem mi lelte, de igazán vissza állhatna!

Köszi a választ #1-es! :)

2014. jan. 9. 01:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a követés nem ugyanaz a követés, mint ami régen volt.

Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2014. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már érte,! De azt viszont nem, hogy mi értelme volt ezt megcsinálni! Szívják ki az orrom! :D
2014. jan. 9. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezeknek folyamatos fejlesztési-kényszerük van. Ami eddig jó volt, azt is képesek elrontani.
2014. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most megint visszajött a régi verzió.
2014. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az pazar! Nekem még most is olyan mint a leírtakban! Csak tudnám miért nem volt jó ahogy volt!? -_-
2014. jan. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!