Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tökön rugtak a suliba nagyon fáj?

Szatmaridavid1 kérdése:

Tökön rugtak a suliba nagyon fáj?

Figyelt kérdés
A suliba van egy gonosz lány és köszöntem neki erre úgy tökön rúgott hogy össze estem és nagyon fáj mit csináljak?
2014. jan. 7. 22:22
 1/8 gelazso ***** válasza:
11%
urulógushoz, vagy mentöket hívj. a tettest pedig fel kell jelenteni a rendörségen
2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz és egyépként a jegelés jó ötlet?
2014. jan. 7. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:

a jegelés jó ötlet

menj orvoshoz, hogy segítsen, és készítsen látleletet is ... amerikában egy ilyenért a bugyit is leperelik a csajról (illetve a családjáról) ... de konkrét esetet tudok, hogy nálunk is próbálkoztak, ha maradandó a sérülés

2014. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz majd kipróbálom csaknaz orvostól félek de egyépként boltam a suliorvosnál és aszt monta hogy ne tesizzek(szeretem a tesit) és még monta hogy nincs baj (tegnep voltam) de fog fájni még de az anlány magas sarkúba minden nap sorozatokot köld a tökömre és fáj. Most akkor minden nap fájni fog?vagy hogy állítsam meg a csajt? Boccs a hejesirásért.
2014. jan. 7. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
maradandó sérülése lehet a herédnek, ha így folytatódik ... roma a csaj? ... én csak feljelenteném, ha az iskola nem tud semmit csinálni ... a feljelentéshez valamelyik szülőddel kell beballagni a rendőrségre
2014. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz a választ
2014. jan. 8. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen lányok nagyon kevesen vannak, mert ismerek olyan srácokat, akik mindent megtennének azért, hogy ilyeneket találjanak, de nem sikerül nekik.

Szóval olyan lányok, akik ok nélkül tökön rugdosnak fiúkat, nincsenek.

Ha neked komoly gondot okoz, szívesen veszek neked egy herevédőt és akkor rugdoshat kedvére :)

2014. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hahaha csak hem ok nélkül csinálja mert megpróbálok udvarolni de hát odabasz a golyóim közé.
2014. jan. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!