Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud normális választ adni...

Aki tud normális választ adni csak az írjon! Jogellenesen rúgtak ki a munkahelyemről, egy segélyszolgálaton keresztül kaptam felvilágosítást nagy vonalakban! Tehát otthon hogyan tudom elkészíteni a beadványom a bíróságra hogy gyorsabb legyen a dolog?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy jogellenesen rúgtak ki, ha megszüntetik a munkaviszonyod, azt mindig megindokolják. El kellett volna olvasnod a szerződést amit annak idején aláírtál...
2014. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért mi volt?

Hogy történt?

2014. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bíróságra? Bűncselekmény történt? Munkaügyi bírósághoz fordulhatnál, ha valóban jogellenesen szűnt meg a munkaviszonyod. Ennyi információ alapján semmiféle hasznos választ nem lehet adni szerintem. Az első mondatod meg annyira taszító, hogy ne is számíts nagyon segítségre.
2014. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Mi mit tudunk hozzátenni, amit a segélyszolgálattól nem kaptál meg? Milyen kár ért az elbocsátás miatt, s milyen úton akarod a károdat enyhíteni?

Azzal számolj, hogy így visszavetetni nem tudod magad. Munkaügyi bíróság igazat adhat neked, de nem véd meg attól, hogy pokollá tegye a munkáltatod a napjaidat. Ha arra kényszerítik, hogy visszavegyen, akkor ezzel biztosan számolhatsz.

Tudni kellene ezerféle dolgot a válaszhoz. És nekem is szúrja a szemem az az első mondat.

2014. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen mindenkitől elnézést kérek az első mondatért,de sem a kérem sem a szeretném szót nem engedte írni!!!Levélben kaptam a közös megegyezésről szóló felmondásomat miközben terhes táppénzen voltam!(jelenleg is!!)Igen sok kár ért mivel semmilyen jövedelemre nem vagyok jogosult!!Azt tanácsolták adjak be beadványt egy munkaügyi per keretében (polgári per)De nincsen pénzem ügyvédre vagy olyas valakire aki segítene a megírásban!Ezért ha valaki esetleg tud ..vagy csak hasonló cipőben jár-járt csak legalább ossza meg velem!Köszönöm és igazán sajnálom a bemutatkozást!!!!!!
2014. jan. 3. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!