Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért sajnálják az Okmány...

Mért sajnálják az Okmány irodáknál ideiglenes személyi igazolványt, és ideiglenes MÁK utazási kártyát kiadni?

Figyelt kérdés
Nem tudom rá szavakat találni mért tart 20 munkanapig mire kiküldik az új személyi igazolványt, és az új MÁK utazási kártyát. Tudom másoknak még nehezebb akik határozatlan ideig várakozniuk kell ebben, és már 2 hónapja várakozni kell ebben. Attól tartók oda lesz az új lehetőségem ami számomra fontos és nagy lépés lenne. És éveken keresztül újból várhatok a nagy lehetőségemre. Bankkártyámat 10 munkanapon belül megtudják küldeni.

2014. jan. 7. 22:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kiharcoltam igen is küldjék meg az ideiglenes MÁK kártyámat, nem áll mdómban otthon rostokolni egész 1 hónapot. Nem egy olcsó számomra a jegy!!!
2014. jan. 9. 19:40
 12/12 A kérdező kommentje:

Pontosan érzem meg kell érkeznie Január közepén az ideiglenes MÁK utazási kártyámnak! Nem várhatok teljes 1 hónapot mire a végleges MÁK utazási kártyámat megkapom....


Úgyis tudom jóra fordul a helyzetem akkor is ha mások esetleg nem tudnak örülni, más emberek sikereinek azok tudják elképzelni mit jelent MÁK utazási kártyának értéke akik erre jogosultak.

2014. jan. 12. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!