Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz-e, amit most olvastam a...

Igaz-e, amit most olvastam a FB-on, hogy "szakemberek" szerint megvaltozik a Golf-aramlat iranya? Elore is koszonom a valodi hozzaerto szakember /ek/valaszat.

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 19:35
 1/2 anonim válasza:
Ahhoz nem kell különösebben szakembernek lenni, hogy rájöjj arra, hogy egy kamucikket olvastál. Ha valami megbízható honlapon olvasol majd hasonlókat, akkor tegyél fel kérdést.
2014. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Bocsánat, de nem szakértői válasz lesz.( Azért remélem, hogy ilyet is kapsz. )

Ez csak egy lehetséges forgatókönyv, és nem annyira az irányváltásról lenne szó, inkább arról, hogy megszűnik az áramlat.A víz sótartalmával van összefüggésben.Minél melegebb van, annál több jég és hó olvad el, és ezzel édesvíz kerül a tengerbe, amely felhígítja a sótartalmat.

Valamelyik tudományos csatornán láttam róla egy kisfilmet.Számomra meggyőző volt, de ez nem jelenti azt, hogy így is lesz.

2014. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!