Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell netten csajozni?...

Hogy kell netten csajozni? Hogy kezdtek bele? Oszt ha nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Mert nekem már sokszor van ugy hogy nem írnak vissza semmi képen. Akár mivel próbálkozom nem jön össze.Van facebookom szoktam is használni meg twoom is van csak ott is vannak olyanok hogy nem írnak vissza hiába kiírja a profilja hogy egy lánnyal hány százalékba hasonlítunk. És hogyha már 96 százalékba hasonlítunk akkor rá szoktam írni meg meg tetszik meg minden. És akkor volt olyan hogy mondta a ány hogy nem akar meg ismerni. És kérem aki csúfolódni akar rajtam az kérem ne írjon semmit! Nos a válaszukat várom a kérdésre.

#babics
2014. jan. 9. 16:17
 1/4 anonim válasza:
rakj ki ide képet! és amúgy kedvesnek kell lenni meg érdeklődni. nem úgy kezdeni h a a kukidról (xD) küldesz neki képet hanem elsőnek pl,szia meghogy hogy vagy és szép sorjában.
2014. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is kedvesnek kell lenned,az hogy kijön,hogy hány százalékban vagytok hasonlók nem sok mindent jelent.

"oszt" és társait mellőzni,ennél jobb megfogalmazásban tálalni a dolgot.

Ha azzal írsz,rá hogy "szia csinos vagy","nincs kedved ismerkedni?" nem jelent jó kezdést.

Legyen valami alap ötleted,hogy miről szeretnél beszélgetni,ne tőle várd,hogy kitaláljon egy témát.Legyél érdekes,néha bókolj,de ne legyél túl nyomulós.

2014. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 9. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Jesszusom...
2014. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!