Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a fiúk akik 25 felett...

Azok a fiúk akik 25 felett kezdtek el csajozni, nem érzik úgy hogy elpocsékolták az életüket?

Figyelt kérdés
Nem tudom,más is így van vele?Abszolút megöregedett vén fa.znak tartom magam 26 évesen és állandóan azon gondolkodom, hogy golyót röpítsek a fejembe, mert attól félek, hogy ahogy öregszem, úgy növekszik a frusztráció.
2013. febr. 4. 01:32
1 2 3 4
 1/37 Mókusgyilkos ***** válasza:
86%

áhá szóval 5-10 évvel később kezdtél 1 csajozni mint azt szokott volt és ezért elcseszted az életed ami még jó pár évtized.. hááááááát ahogy érzed.


HEAD SHOT! 10 nerdből 8 ezt ajánlja [a maradék kettő a shotis meg a késes.]

2013. febr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok, és öregnek érzem magam, tudom, hogy ez nem normális, de hát ez van:/
2013. febr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
De. Nem vagyok 25 felett, csak 19, de nem nézném ki magamból h valaha is normális kapcsolatom lesz, vagy akár csak kapcsolatom.
2013. febr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mit ér az élet 30 felett, most komolyan?Inkább így kérdezném:Ha később jobbra fordult a sorsotok, sikerült megbékélni önmagatokkal?
2013. febr. 4. 01:38
 5/37 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz.
2013. febr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
mit ér az élet 30 felett?ilyen optimista hozzáállással semmit,igazad van
2013. febr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fejlövésen gondolkodok, a legjobb, leggyorsabb és a legfájdalommentesebb módszer :) De előtte egy pár k.urván azért átmegyek ha már úgyis mindegy érted.
2013. febr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Spanglizzatok, az jobb kedvre derít majd benneteket;)
2013. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 23 vagyok, de én is elég szarul érzem magam emiatt. Nem tudom, hogy valaha az életben lesz-e normális kapcsolatom. Igazából lesz.rom. Nem tudok mit csiánlni vele, itt normális lány nem igen van, majd ha elköltözök akkor még próbálkozom. Addig meg azért fejbe talán nem lövöm magam :D


De ez csak egy kis falu ahol mindenki alkoholista szinte, már a 15 éves csajok is, meg van aki keményen drogozik, szóval ne ebből induljatok ki. Én innen menekülök :P

2013. febr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Tüneti kezelésnek megfelelhet.Én az értelmét keresem az életnek 25 felett.Meg hogy hogyan tudnám elfogadni,hogy elszartam 25 évet, amit lehúzhatok a vécén.
2013. febr. 4. 01:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!