Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felmondhatom-e a szerződést a...

Felmondhatom-e a szerződést a kábelszolgáltatóval, ha módosított a csatornakínálaton és erről előtte nem küldött tájékoztatót számomra? Fizetni nem szeretnék.

Figyelt kérdés

Sajnos elvettek/adtak 2 új csatornát, amik közül az egyiket rendszeresen néztem. Sajnos hiába keresem a hangolásnál, nem találom. Amit helyette adtak, az nem érdekel és nagyon mérges lettem, mert szerintem nem hiába választottam azt a csomagot annyi pénzért, amelyiket.

Felháborít, hogy ő módosítja, így pedig nekem már nem megfelelő a csomag. Viszont a honlapjukon azt olvastam, hogy 2013. december 30-ig garantáltak.

Most mit tehetek?



2014. jan. 10. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
roviden: semmit.
2014. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát tanácsot nerm tudok adni, de teljesen megértelek, nálunk is ugyan ez a helyzet. Elvettek 3 jó csatornát és adtak helyette 3 olyat amit senki nem néz.
2014. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma bementem és egyszerűen lemondtam és előfizettem egy másikra. Mivel nem írtam alá hűségidős papírt, így nem volt gáz. :)
2014. jan. 13. 19:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!