Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha divat és stílustervező...

Ha divat és stílustervező szakmám van hol tudok elhelyezkedni? FONTOS

Figyelt kérdés
Hamarosan el kell döntenem, hogy mit akarok csinálni érettségi után. Vagy divat és stílustervezőn gondolkodtam, de az nem túl keresett szerintem, vagy vendéglátói szakmán. Tudom hogy az jól keres meg minden, de mégis vonz a divatszakma. Viszont el tudnák vele helyezkedni? SEGÍTSÉÉÉG

2014. jan. 10. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom meg mondani hogy eltudsz-e helyezkedni perpillanat. DE ha azt csinálod amit szeretsz, ha azt a munkát végzed és akarod, akkor biztos elfogsz tudni állni dolgozni! Minden az akarattól függ. Próbálj meg kérdezősködni, olyan ismerősöktől akik ilyen munkában vannak. Vagy kérj tanácsot olyantól, aki ugye ebben dolgozik, nem kell félni.
2014. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!