Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre találok fültágító...

Merre találok fültágító készítőt? Többi lent

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék, egyedi fából készlt tágítót adni, de nem találok senkit, segítsetek pls! köszi :)

2014. jan. 10. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A pár szavas angolt kérlek hanyagoljuk már...


Nah de a témára vissza kanyarodva.

Régi a kérdés, de biztos mások is keresgélnek ez ügyben.


A prototípus alapokat csinálom kb 6-8 hét múlva elkészül 12 egyedi termék bemutatásra, majd eladásra.


Fából elkészítésre nem igazán lesz jelentkező, ennek több oka is van.


2x csináltam agyon mintázott hálós mintázatú tágeszt.

Nekem idő/pénz arányban nem éri meg.


Ha több rendelő akart volna fából a hajamat téphettem volna ki egyesével az az idő alatt.


Egy sima asztalos vagy fát megmunkáló ember is megcsinálhatja az egyszerűbbeket, de nem biztos, hogy magához a tágeszekhez s kialakításhoz értene.

2019. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Komolyan megkérsz, hogy hanyagoljuk már a 'pár szavas angol't? :D egy darab rövidítés :D ráadásul 5 éves poszt, szóval ha akarnám sem tudnám hanyagolni :D fiatal voltam...jól esett így írni na :D mindegy


Ami a tágítót illeti, találtam rá embert :)

Azthiszem asztalosnak tanult, de hobbi szinten gyártott fa tágeszeket :)

Köszönöm a válaszod

2019. ápr. 29. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!