Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom jól érezni...

Miért nem tudom jól érezni magam tartósabban? 17F

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ma is, kicsit eldobtam az egóból, és lejjebb adtam a szintet, hogy megnevettessem 1-2 oszt. társamat, tehát magam is égettem a hülyeségekkel amiket mondtam, mindegy, a lényeg, hogy ők is jól érezték magukat és én is, mégis, utána valamiért lelkiismeret furdalásom volt, és ez minden olyan dolog után így van, amikor jól érzem magam(az átlagosnál jobban). Ilyen amikor iszok egy kicsit a haverokkal, vagy csak simán jól éreztük magunkat.. Mindig letörik a kedvem ezután valamiért.

Vagy most is, hogy péntek van, végre vége a sulinak, és nem pihenhetek, mert alig alszok, és nem megy el a fél napom a tanulással, mégis még rosszabb a hangulatom, mint hétköznap.. Hiányérzetem is van. Nem a szívem csücske sem az osztály, sem az iskola, mégis most jól érezhetném magam, de eszembe jut sok dolog, ami ezt áthúzza kétszer is.. Van mással is ilyen, vagy csak velem? Mit tehetnék..?


2014. jan. 10. 22:09
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
Mi az a sok dolog, ami eszedbejut?
2014. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs egy normális baráti társaságom. Nem haveri, baráti, akik olyan gondolkodással rendelkeznek, mint én, vagy legalább hasonlóval, akik nem azzal b*sztatnak reggel, hogy miért ilyen zenét hallgatsz a buszon, vagy nem tesznek megjegyzéseket a hajamra, és nem az éjjel-nappal.. a téma.

Nincs barátnőm, és igazából, nem is volt még igazi. Jó lenne valaki, akivel beszélhetek dolgokról kölcsönösen. A tanulás is lehetne jobb, ha többet foglalkoznék vele(jó ez rajtam múlik, de ebben az egyben biztos vagyok a jövőt illetve, tehát nem nagy dolog). Vagy a család, a folytonos konfliktus abból fakadva, hogy anyámnak mindig kell a veszekedés, nem tudja jól érezni magát. Vagy az, hogy én szerintem jó ember vagyok, és próbálok is az lenni, más meg arra nem képes, hogy 2 kanyarral többet jöjjön azért, hogy odaadjam neki amit megbeszéltünk. Ez ma történt, és szarul esett.

Ilyenek..

2014. jan. 10. 22:23
 3/7 anonim válasza:

Próbálkoztál már valami hobbival ami motiválna kicsit? Valami cél az életedben?

Én például cserkész vagyok és ez nagyon sokat dob az életemben.

Nincs senki körülötted aki hasonló témákról beszélgetne mint te? Próbálj olyanokkal barátkozni,akiknek nincs sok barátja vagy egyáltalán nincs, ők nyitottabbak lesznek feléd, és ettől te is jobb ember leszel.

És mért van attól lelkiismeret furdalásod hogy örömet okozol valakinek,főleg ha magadnak?? Az egód meg pláne nem értem. Ha akkora egoista vagy, hogyhogy nincs normális barátod vagy legalább haverod? Manapság mindenki az ilyenekre tapad. Ha meg piszkálnak valamivel, mondjuk azzal hogy milyen zenét hallgatsz, nehogy hagyd magad! Lehet néha belekeveredsz egy két zűrös dologba emiatt,ha vitába szállsz, de legalább izgalmasabb lesz az életed! De azért ne durvulj el! Ha én is fiú lennék biztos megtenném párszor hogy egy-két ilyen idegesítő alaknak odab***nék párszor :D

Ha alig alszol az semmiképp se jó. Nem leszel kipihent, feszült leszel és stresszes. Ha nagyon-nagyon muszáj szólj valakinek, aki segíthet. Nem feltétlenül kell orvoshoz menni altatóért, biztos van erre valami házi praktika.

Mindenképp kapcsolódj ki hétvégén! Legyen legalább 1 napod a péntek délután,szombat és vasárnapon kívül,mikor nem tanulsz. Ha nincs kivel elmenned valahova találj olyan elfoglaltságot,amit egyedül és élvezni fogsz.

Egyébként ne érezd magad egyedül, van más is, aki érez így hidd el,vagy még rosszabbul :( Én se vagyok mindig toppon,sőt szinte sose. Nekem annyival könnyebb, hogy van barátom,és sok ember akitől boldog vagyok, de probléma sok felől jöhet. Neked épp a bárit kapcsolatok hiányából ered.

Kitartást! Lesz még szép az élet, én drukkolok neked! ^^

16/L

2014. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmezted, nem vagyok egoista, vagy hasonló, épp ellenkezőleg. Úgy értettem azt a részt, hogy feladok egy kicsit az önbecsülésből, hogy nevessenek, játszom a hülyét/hülyéskedek. De ehhez egy hónapba csoda ha 3-4x van kedvem, mert erőltetett.

Sportolok, de az nem segít, gondolom sokan ismerik itt a magyar megyei foci mentalitást, hogy 4x annyi a leba**ás mint a dicséret.

Nem tudnék bántani senkit, főleg azért, mert ő is ember, és megemésztene a lelkiismeret.. Ne essék félreértés, nem vagyok egy csontos gyerek, sőt..

2014. jan. 10. 23:23
 5/7 A kérdező kommentje:

Az alvással nem kell foglalkoznom, egyszer jó egyszer rossz, de inkább rossz, és hétvégén pótolom. Egyedüli elfoglaltság, pénteken, gépezhetek, beteszek valami videót és hallgatom youtube-on, és játszok egyedül.. Nem szoktam én rengeteget tanulni, hétvégén is kihagyok 1-2 napot.

Nincs kivel megbeszélni a dolgokat, és nem is ismerek olyan embert, akivel meglehetne.

2014. jan. 10. 23:26
 6/7 anonim válasza:

Hát ha neked ennyire nem tesz semmit a sport se, akkor azért még lehetne mással próbálkozni. Az idegesítő emberekkel meg akkor is kell tenni valamit ha nem erőszakosan,mert a te lelki világod függ rajta, ami azért legyen már számodra fontos. De a társaság keresést semiképp ne add fel! Téged el nézve(el olvasgatva) nem vagy az az ember,aki szívesen éli le az életét egyedül.

Előző hozzászóló

2014. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, nem vagyok az az ember, vagyis nem szeretnék az lenni, de eddig csak ez van..

Én szeretek focizni, de arról nem tehetek, hogy annyira unintelligens, tudatlan, önzők a csapattársak, csapattal kapcsolatos emberek, hogy nekik könnyebb a negatívat "rálökni" az emberre, mint mondani 2 biztató szót.

Ha valaki rosszat mond rám, vagy kötekedik, vagy rosszindulatú stb, mint ahogy leírtam, az azt jelenti, hogy neki van baja, ami nem az én bajom, és, hogy neki olyan szar az élete, hogy ezzel foglalkozik. Vagy az elégíti ki, hogy mást próbál beégetni.(ami nem szokott sikerülni nekik, de akkor is magamra veszem, hiába nem akarom). Az a baj, hogy új emberrel, akivel tartom is a kapcsolatot, körülbelül 3 éve ismerkedtem meg, és azok az osztálytársaim.. Képtelen vagyok kezdeményezni embereknél, és itt nem csak a lányokról van szó, hanem a barátkozásnál is.. Nem megy, ezért, nem tudom azt mondani, hogy keresem a társaságot, és nem is szakítom meg magam ilyen téren őszintén megmondva.. De ez lassan átmegy önsajnáltatásba, úgyhogy hagyjuk ezt..

2014. jan. 10. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!