Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Ujgsm csúnyán átvert, mert...

Az Ujgsm csúnyán átvert, mert amikor vettem tőlük egy új telefont gyári garanciával nem adják vissza! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem kaptam meg rá a a garanciát DE nem akarták megadni tönkre ment a készülék és bevittem személyesen nem örültek nekem de kaptam átvételi lapot! Most járt le a javítás ideje de azt mondják hogy aki átvette az már nem dolgozik ott most mit csináljak?Nem akarják vissza adni.
2014. jan. 11. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor ezt most fogalmazd meg érthetően
2014. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

akkor leírom pontokra szedve.

1. vettem egy telefont az Ujgsm-től Samsung Galaxy S4 Gyári garanciával

2.Nem kaptam róla számlát és, garanciát sem pecsételték le!

3. tönkre ment a készülék

4. be akartam vinni a Samsunghoz hogy javítsák meg elküldtek.

5. akkor felkerestem a cég szervizpontját, de az egy üres telek volt. a szomszédoktól tudtam meg hogy hol a pali.

6. felkerestem őt személyesen nem örült nekem ordibált, hogy nem lehet személyesen átadni....

7. átvette a készüléket adott róla átvételi pappírt

8. jövőhéten jár le a javításra szánt 30 munkanap, de azt mondják akinek átadtam a telefon már nem dolgozik ott magyarul ez lopás

9 mit csináljak??? a fogyasztóvédelem szarik a fejemre....

2014. jan. 11. 14:41
 3/11 A kérdező kommentje:
8. pont újból akinek átadtam az nem dolgozik ott és nem tudják mivan a telómmal és nem is adják vissza
2014. jan. 11. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:
okosabb nem leszel ettől, de én ezért fizetek ki érte +10-20 ezret és normális boltban megveszem.. ott se egy leányálom a gariztatás, de legalább nem járok így.. amúgy sajnálom
2014. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az semmi nekem szolgáltatónál +70.000 ft lett volna és ilyenkor mondom azt hogy a ku*va anyját a szolgáltatóknak
2014. jan. 11. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
jó de így meg semmid ni ncs
2014. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az is igaz.
2014. jan. 11. 22:28
 8/11 palika001 válasza:

Én is pont ugyan így jártam!

Nekem 2 hónapja van ott a "szervízükben a telcsim. Nem akarják visszaadni sem!

Ilyenkor mi a teendő?????,

2015. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én beszéltem velük, és azt mondtam kérem a telefonomat, ha rossz nem érdekel. Egy márkaszervizbe beviszem, és ott javíttatom meg! Mert ott legalább kapok cseretelefont. Lám vissza küldték működött!!! Szerintem az a helyzet, hogy valaki használja a telefonokat!
2015. szept. 1. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó, hogy van ez a kérdés, sokat segítettél kérdező, hogy a telefonomat véletlenül se ott vegyem meg. Trehány cég, aztán az a megbízható az Árukereső szerint...
2016. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!