Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy be illeszkedje...

Mit tegyek hogy be illeszkedjek a mai világba? Viselkedés, öltözködési és zenei stílus és szerelem

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 17:03
 1/4 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok És ahogy telnek az évek egyre jobban érzem úgy hogy nekem semmi helyem a mai világban.Eltér teljesen a stílusom minden mai viselkedés öltözet zene és szerelemtől.Egyszerűen nem tudok beolvadni én nem tudok rosszul viselkedni, olyan zenéket hallgatok amiket hangszerekkel játszanak olyan embereket hallgatok akik valamikor még nagynak számítottak Elvis,Ritchie Valens zenébe még a rock,rock and roll,rockabilly,country stb öltözködésem egy farmer hozzá illő lábbeli bőrkabát és egy szépen belőtt haj.Gitározok nagyon sokat elektromos és basszusgitár romantikus egyén vagyok aki ha eljön az idő a szerelme számára ír egy dalt és el játssza neki Én vagyok az egyedüli aki ilyen? az iskolámban mindenki utál a lányok rám se néznek.................... VALAKI EGY TIPPET MONDJON MERT MEGÖLÖM MAGAM :D
2014. jan. 11. 17:10
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a zavarosságért
2014. jan. 11. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adok egy tippet: ne akarj másoknak megfelelni.
2014. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én azt mondom hogy ne törődj ezzel, ha a korod belli emberekkel nem értesz szót, barátkozz idősebbekkel, ne akarj másoknak megfelelni, igazából nagy kincs az ilyen aki nem páva nem issza le és drogozza be magát minden hétvégén az öltözködése is normális és még hangszeren is játszik, én 17 éves lány vagyok és ugyan így vagyok csak nem ennyire, én a korombeliekkel nem értek szót és az idősebbekkel érzem jól magamat, másoknak az a szórakozás hogy jól beb*sznak, nekem az ha egy lágy zene mellett megiszok egy pohár bort vagy martinit, egybe véve az egészet....nem vagy egyedül:)
2014. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!