Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt 12 évesen?

Hogyan keressek pénzt 12 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy új számítógépre gyűjtök!Kapok zsebpénzt de az a baj hogy havonta 2ezer forintot de ha 3-nál rosszabb jegyet kapok abban a hónapban nem kapok zsebpénzt.Amúgy 120 ezer forint kéne.Várom a válaszokat :)

2014. jan. 11. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. 16 év alatt nem kapsz diákmunkát sem.
2014. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aahhh 120 ezer? Még 18 évesen egy nyár intenzív munkával is nehezen keresek meg ennyit. Szerintem jobb ha lemondasz erről, munkát nem tudsz vállalni ahogy helyesen előttem írták, mert törvénytelen a kiskorúak dolgoztatása pénzért, vagyis a "gyerek munka".

Esetleg vegyetek egy használt gépet, elég jó gamer számítógépek vannak már fele ennyiért is. Ha van régi akkor azt meg adjátok el, ez is plusz pénz lenne.

2014. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 II.Dartheon ***** válasza:

Srác jól vagy? Én 80 ezerből egy tök jót összeraktam vonla simán magamnak.. :D

Sőt, már 60ból is meglenne.

2014. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogadj sportesemenyekre!
2014. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
II.Dartheon. még monitora is kell gyűjtenem arra pedig 30e ft kéne mert full hd 22colos meg gémer pc-t veszek! Kösz a többi választ.
2014. jan. 11. 23:00
 6/8 II.Dartheon ***** válasza:

jó, gamer pc lett volna nekem is, az volt meg 60 eerből, + még a monitor az kb egy 20-25 ezer, megvan 85ből.. jó, nekem mindegy h mennyi pénzt baxol el rá, én olcsón, jót raktam össze magamnak :)

Sok sikert!

2014. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja nem tudom hogy van a gépedbe 16 giga ram mondjuk. De amúgy köszmindenkinek.
2014. jan. 13. 18:33
 8/8 anonim válasza:
a kérdezőnek írom: 1. az nem a te géped és nem is lesz 2. 120 ezer forintot sehonnan sem keresel meg magadnak 3. értsd meg hogy nem tudsz
2014. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!