Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkahelyemen fenyegetve...

Munkahelyemen fenyegetve érzem magam? Lehet, hogy nem kéne? Nagyon szeretnék minél több választ?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

-közegészségügyben dolgozok

-pályakezdő vagyok

-határozatlan/végleges lett a szerződésem


De:

- előttem egy kismama volt itt, aki elment szülni, én az ő státuszán vagyok

- egy kollégám velem egy időben nyert felvételt, az előttem itt dolgozó szülési szabadságra ment kolléga helyére---> az ő státusza is véglegesítve lett

- a munkahelyemen nincs több státusz, csak más telephelyen

(Remélem érthető volt)


Szóval, ha az előttem itt dolgozó kolléga visszajön a szülésiről, akkor az én helyemre jön vissza és engem küldenek más telephelyre, vagy én maradok itt és őt küldik más telephelyre?


Nagyon aggódom emiatt, mert az előttem itt dolgozó elég összeférhetetlen (ismerem) viszont nagyon jó ezen a helyen dolgozni, és nagyon szomorú leszek, ha innen el kell mennem, mert a többi telephelyen nincsenek ilyen jó emberek, ilyen összetartó csapat. Az előző kollégát senki sem szerette a munkaügyi felelősünk (és mindenki más) is engem szeretne megtartani, de ha jól tudom a kismamák élveznek némi előjogot.


Szerintetek mire készüljek?


Persze megértem, hogy neki nagyon fontos a munka, de én elég érzékeny vagyok, ezért nagyon félek egy új munkahelytől...


2009. dec. 1. 13:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!