Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha én mondtam fel a munkahelye...

Ha én mondtam fel a munkahelyemen kaphatok munkanélkülit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha közös beleeggyezéssel történik a felmondás a főnököddel,akkor igen.Ha te mondasz fel,akkor nem.
2011. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előző írta, vagy megvárod míg kirúgnak mert pl hanyag vagy vagy sokszor késel... vagy megmondod hogy te nem szeretnél ott dolgozni közös megegyezéssel szeretnél elmenni és ah nem akkor hanyag leszel és késel esetleg nem mész be...
2011. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
felmondásnál az a helyzet hogy az első2-3hónapban nem kapsz semmi lét!!!Majd utána már kaphatod a segélyt ami nagyon kevés lessz...
2011. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hanyag lesz, késik, esetleg nem megy be > jó tanács... egyenes út a rendkívüli felmondáshoz. Azzal meg tényleg jól jár:))))
2011. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!