Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyakamon a felvételi és nem...

Lili05 kérdése:

Nyakamon a felvételi és nem tudom hogy írjam meg a fogalmazást?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan milyen fogalmazás lesz, de pl.: ha a Kedvenc hősömről kell írni azt hogy csináljam mit kell leírni? nem azt kérem hogy írjátok hanem csak segítség hogy hogy kezdjek neki.

2014. jan. 12. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szombaton felvételizek!

És oldogattam a feladatokat, és mivel ez már egyszer volt, mint téma, szerintemnem rakják bele, mert nem is olyan régi felvételibe volt ez a feladat!:| de nem lehet tudni.

De én arról írnék hogy Miért szeretem, Melyik filmben/könyvben találkoztam vele, ber szerintem valakinek leht a hőse pl az apukja/anyukája, mert annyit segít nekünk, vagy hogy mindent megtesznek a gyerekekért. Vagy lehet valakinek pl a kutyája a hőse. Szóval ilyesmik.

Sok sikert! :)

2014. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én is most írom majd, én úgy kezdenék hozzá h : 1:jellemezd

2: mit csinál

3: miért ő a kedvenced

4:és megnevezed h ő kicsoda és befejezed

remélem segített

2014. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát, a megoldókulcsban ott van milyennek kell lennie a fogalmazásodnak.(a régebbiekében, nincs meg a mostani xD)
2014. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi sok segítség volt! :D És drukkolok nektek! :)
2014. jan. 14. 17:45
 5/7 anonim válasza:
Csak nekem volt nehéz a matek?
2014. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem :D én se tudtam :S
2014. jan. 18. 18:50
 7/7 A kérdező kommentje:
de a magyar könnyű volt :)
2014. jan. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!