Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Egy hét múlva...

NAGYON FONTOS! Egy hét múlva felvételi és vinni kell diákigazolványt/ személyit de nekem egyik sincs! Mit vigyek helyette?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs személyi igazolványom, se diákom! Diákigazolvány helyettesítő igazolásom van, az iskolából, de azon nincs fénykép.

Csak úgy mellékesen megjegyezném: NEM az én, és nem is a szüleim hibája!!



2014. jan. 11. 14:17
 1/5 Grim13 ***** válasza:
és személyi helyett nem tudsz kérni az önkormányzatnál ideiglenest? (nem kérdés hogy kinek a hibája de ilyen események előtt nem hülyeség előre elintézni), jogsi, útlevél is jó személyi helyett és még sok minden más, google kidobja mi alkalmas személyi helyett ha nem akarsz ideiglenest igényelni
2014. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs útlevelem, sem jogsim..

Nem tudok semmit sem igényelni, mivel nincs meg az anyakönyvi kivonatom. Illetve magyarul nincs meg..

2014. jan. 12. 11:25
 3/5 Grim13 ***** válasza:
irány a nagykövetség de gyorsabb ha fordító irodánál lefordítják és igényelsz valamit ami neked kell, kettős állampolgár vagyok nekem is voltak keveredések a papírjaimmal de azért lásd be rendesen tökön rúgtad magad... iskolában hogy tudtál igényelni diák ig. helytesitőt ha nincs semmilyen iratod ami ahhoz is kéne ? bár most így belegondolva ennyi idő alatt szerintem nincs az az okmány amit kiállítanak, úgy meg fölég hogy bonyolultabb a helyzet.... szerintem ezt megszívtad :S
2014. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hála az égnek, tegnap megèrkezett az anyakönyvi kivonatom! Azt mondták a suliban, hogy elég lesz annak a fénymásolata.

Lakcím, taj kártyám az van, és avval tudtam igényelni diákigazolvány helyettesítö lapot, azokkal nem volt gond..

2014. jan. 17. 16:31
 5/5 Grim13 ***** válasza:
remeke :D
2014. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!