Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok rosszan átmentem. Ezek...

Sok rosszan átmentem. Ezek által választanék közép iskolát. Melyiket Javasolnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ha tipikus lány lennék, kozmetikát, cukrászt, vagy fodrászatot választanám. Én előbb szembesültem azzal hogy az élet kicsit se habos torta.Apám iszákos, anyukámat folyton ittasan hazaérve a kocs.mából kur.vázás után verte lilára.. 11 évesen álltam elé, hogy engem üssön ne anyut bántsa. 12 évesen már szembesültem a sok igazságról.. megtudtam az a nő akit imádtam ,apám kur.vája volt..és miatta rengetegszer bántotta fizikailag anyut.Sorolhatnék még ilyeneket de egyáltalán nem szeretnék emlékezni rájuk. Találkoztam egy fiatal ujjabb kur.vá.jával, aki miatt is otthon rengeteg vita volt. Ami végén anyu kapta a pofonokat.Ránéztem erre a "nő"-re előjöttek ezek, nem tudtam uralkodni magamon majd nekimentem és ütöttem. Iskolába rengetegszer sírva mentem otthoni gondok miatt. Volt hogy apu, aki számomra nem az mert gyű.lölöm. Törölközővel folytogatta anyut. Idővel elváltak, és csillapodtak a dolgok.. Olyan is volt hogy nekem kellett kihívnom a rendőrséget 13 évesen a SAJÁT apámra.Majd engem is bántott,volt hogy elájultam vagy idegösszeroppanásom volt. Ez alatt az idő alatt, nagyon keményen megedződtem lelkileg, és sajnos erőszakos is lettem. 7.-be iskolát kellett váltanom mert nekimentem az egyik tanáromnak, mivel szájára vedte anyukámat. 14.születásnapomon apám részegen őrjöngött az étterembe..Nemjártam pszhiologushoz, mivel idegennek nem tudom és nem is fogom elmesélni a gondjaimat, magam szeretem megoldani bellül. Természetem-re nem vagyok büszke. Ha valaki szájára veszi anyukámat, akkor nem bírom ki ne üssem meg. Megtanultam nem bízni az emberekben.Hozzászoktam a fájdalomhoz, amit sokszor leplezek. Van hogy előjön a sok rossz ilyenkor elmegyek futni. Fiúk egyáltalán nem érdekelnek, apám az élő példa hogy miért. Nem tudnám kibírni azt amit anyukám, akit a szerelem elvakított és csak a verést kapta.Utálok minden olyan férfit,és riban.cot akik kihasználják a másikat. Ezek a tulajdonságaim alapján gondolkodok a rendvédelmin, hogy az olyan embereknek mint apám méltó büntetést adhassak. Vagy egészségügy ápoló nőnek ezen nincs mit kifejtenem.. Utolsó sorba meg egyszerű sima gimin töprengek. Szerintetek mi lenne a legjobb választásom?

15/L


2014. jan. 12. 18:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!