Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itachinak mennyi esélye lett...

Itachinak mennyi esélye lett volna uchiha madara ellen, ha harcolnának a narutoban?

Figyelt kérdés
Mi lett volna ha harcolnak, mind a 2 élve. nem edo tenseiel? itachi meghalt volna egyből ellene? úgy hogy még egészséges volt.

2014. jan. 12. 22:51
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) összesítve.. madara nyerne, de itachi ellen leizzadna azért, mert tapasztalt és profi ninja :) és mindíg feltalálja magát :D persze szerencsés is mert ilyen képességei vannoak :).. ("kabuto")


És egy Obito(tobi) vs itachi? :) jó tudom hogy itachi vinné.. :) mert csak tárgyakat enged át mag

2014. jan. 14. 21:16
 12/34 A kérdező kommentje:

án :) és szia .. :)

bocsi véletlen enter lett :)..

2014. jan. 14. 21:17
 13/34 A kérdező kommentje:
és mondhatjuk azt is hogy madara, hashirama szintjét majdnem hogy megközelíti itachi képességei :)..
2014. jan. 14. 21:18
 14/34 anonim ***** válasza:
Itachi pár dologban marad Madara alatt. Ezek Pedig: Eternal Sharingan, chakra! Madara tapasztaltabb lenne? Lehet, de nem biztos! Azért Itachi is rengeteg küldetést csinált, ANBU tag volt, roppant intelligens! Madara ellen veszítene, de szerintem Tobit legyőzné! Hashirama kétség kívül legyőzné, no nem könnyen, de legyőzné!
2014. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Madara azért tapasztaltabb mert: gyerekként harcba küldték(akárcsak Itachi-t), viszonylag fiatalon a klán vezetője lett(ne ezt az életkort Itachi meg se élte), utána pedig jó pár évig háborúzott kb. mindenkivel, miután kikapott Hashirama-tól kifejlesztette a rinnengan-t, megszerezte a fa elemet és létrehozta Zetsu-t.
2014. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Tehát Itachi hamarabb lett klánvezető! :) Jó, ez nem számít sokat! (annyira) De nem értem, hogy miért fújják fel annyira a fa elemet! Az is csak egy sima elem, ha sok különbség lenne a fa és a tűz elem között, akkor Zetsu lenne a legerősebb az Akatsukiban! De nem az! De Madara a rinnegant nem tudta használni! :( Szegény! Mert mire kialakult már egy vén kukker volt, akit egy fa tartott életben, és akit Konohamaru is meg tudott volna akkor ölni! (Jó, lehet picit túlzok) :) Itachi vonakodott a háborútól, még jó, hogy nem kereste azt, mégis nem sokan tudják megölni! Ha csak azokat nézzük, akikkel harcolhatna, akkor az 5 kage közül, akik a legerősebbek, 1v1-ben bármelyiket legyőzné! Oonoki lenne számára a legnehezebb, aztán Mizukage, Raikage, Gaara, Tsunade meg labdába se rúghat! Sharingan nélkül 3 perc! Jó, sharingan nélkül 5 perc, na! De sharingannal nem élne tovább 2 percnél, ha Itachi nagyon meg akarja ölni! Gaara sem lenne a legnagyobb ellenfele, de ő ellene már kellene dolgoznia! Raikage buta, és hamar genjutsuban lenne szegény, Mizukage, nah ehhez az egész oldal kéne! Nem menne könnyen, de menne, Oonoki, nah ez olyan, mint Madara vs Itachi! Itt most Oonoki Itachi és Itachi Madara! Ez brutáldurva lenne!
2014. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
akkor első két legerősebb ninja: hashirama,madara. második legerősebb itachi? vagy van aki 1v1 ben legyőzné valaki itachit? minato vs itachi? tobi vs itachi?
2014. jan. 16. 14:49
 18/34 A kérdező kommentje:
minato vs tobi?
2014. jan. 16. 14:50
 19/34 anonim ***** válasza:
Huhuhuhuhúúú, MINATO! Nah az lenne Itachi igazi ellenfele, nem ilyen Madara, meg Hashirama, lófogat, egy Namikaze Minato a sárga villámnak ellenfele nincs! Itachi, az, de Hashirama meg Madara, akik nem ANNYIRA ésszel küzdenek szerintem gyorsan kiesnének a forgalomból! Egy Tobi Minatonak? Fél perc, ha fáj a feje! Amúgy, ha engem kérdel, Madara meg tudná ölni Hashiramat, a fullos Susanoval! Csak nem az volt a célja, hogy megölje! Fú, Minatot nagyon bírom, és tényleg csak Itachi tudná megölni! Pein hülye, szal hamar állna a fejébe a kunai! De Itachi is teljesen belefáradna és széterőltetné magát Minato ellen! De ő győzne! De tényleg nagyon nehezen!
2014. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
hey az hogy itachi nehezen legyőzné rendben :) de egy madara sztem elbán vele lazán :D
2014. jan. 16. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!