Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek mikor lettek ilyen...

Az emberek mikor lettek ilyen agresszív pszichopaták!?

Figyelt kérdés
azért rossz mert én gyenge vagyok és nem erősebb.

#indulat #ideg-betegseg.
2014. jan. 13. 05:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tehát te is az vagy, csak gyenge vagy és nem tudod kiélni magad, mert félsz, hogy megvernek.
2014. jan. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok az mert sokat sírok magamtól is meg ha megütnek is.
2014. jan. 13. 06:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor ha veled mindenki agresszív, akkor ők a hibásak mind, nem pedig te? Teljesen logikus.
2014. jan. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mire akarsz kilyukadni ezzel?
2014. jan. 13. 08:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valamilyen önvédelmi tanfolyamra.
2014. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A harmadik hozzászólónak: Ez tipikusan a középszerű emberek világrendszere/érve(amit középszerű szemmel látni lehetséges a világból). A te logikád szerint nem logikus ha valaki 210 centi magas, vagy ha 190-es az IQ-ja, vagy ha fekve ki tud nyomni 450 kg-t, vagy ha feltalálja a számítógépet, vagy ha fest egy festményt, vagy ha készít egy asztalt. Vedd már észre, hogy minden eset különleges, még két atom sincs ami ugyanolyan lenne, mivel legalább a helyük különbözik.


Kérdésre válaszolva, az emberek azóta lettek agresszív pszichopaták, mióta megszületett benned a vágy, hogy evolúciós értelemben ellenpólust képezz az elnyomásra. Talán senki nem mondta még neked, de ez egy verseny, a gének versenye, a többi mese. A középszerű emberek egy része pl. a zsidókat előszeretettel szidja, hogy összeesküdtek közösen, egymást segítve a többiekkel szemben, és kihasználnak másokat. És az mi amikor a szudáni vagy belga vagy amerikai emberek a saját országuk zászlaja előtt megesküsznek, hogy hűek lesznek a hazájukhoz, ami most nem Zion, hanem Szudán, Belgium vagy az USA és mindenki a saját országát, népét segíti. Olyan nemzetközi IQ teszt még nem készült, amin ne a zsidók lennének az első helyen, Nekik van arányosan a legtöbb Nobel díjasuk, sakkvilágbajnokuk, egy csomó feltaláló, matematikus, mindenféle tudós, egyszóval okosak. De nem az jut eszébe az antiszemitáknak, hogy azért van szebb háza a zsidóknak, mert okosabbak, hanem mert cselt szőnek, és a belga amikor összefog a másik belgával az nem cselszövés, hiszen a belga nem olyan okos, ő nem tud annyira elhúzni, mint a zsidó.


A kérdésedet egy felhívásnak tekintem arra, hogy szövetkezzünk olyan emberek ellen, akiket agresszívnak pszichopatáknak nevezünk. Azért nem csatlakozok a kezdeményezésedhez, mert nincs kedvem valami ellen küzdeni. Inkább szabadságot kérek, függetlenséget, had csináljam úgy ahogy nekem jó, részkérdésekben majd amikor egyetértek valakivel akkor együttműködök vele, egyébként meg megpróbálom követni a valódi liberalizmus elvét, miszerint mindenkinek joga van bármihez, amivel nem korlátoz senkit abban, hogy joga legyen bármihez. Én pl. egyetértek az utóbbi pár ezer év evolúciós eltolódásával, miszerint többet ér ma egy jó teljesítményű agy, mint egy jó teljesítményű bicepsz. Ez nem azt jelenti, hogy utálom a butákat, hanem csak azt, hogy nem velük keresem a kapcsolatot.

2014. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ez tipikusan a középszerű emberek világrendszere/érve."


Ja, akkor elemezzek mindent ki, mielőtt ítélkezem. De ezek szerint akkor ha 9-en azt mondják, hogy a hús, amit ennél, már megrohadt, egy pedig azt mondaná, megeheted, akkor te megeszed. Mert a "te logikád szerint" ésszerű, hogy az a 9 ember tévedett, nem pedig az utolsó.


Röviden ha valakivel MINDENKINEK baja van, tényleg annyira egyértelmű, hogy a világ rossz, és nem benne van a hiba? Te gondolkodsz nagyon elvont módon.

2014. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a zsidók nem gonoszak és nem törnek világhatalomra, csak azt, hogy önmagában az eszükkel megmagyarázható, hogy miért ők ülnek a fontos pozíciókban, miért ők kormányoznak. És egyébként meg ettől függetlenül, szerintem soha ne az ostobának adjuk oda a kormányt hanem az okosnak, mert ha az ostoba kormányoz BIZTOS baj lesz, ha az okos kormányoz abból bármi lehet. Én értem, hogy amikor valami túl bonyolult, akkor nem marad más, mint statisztikákat készíteni, hátha olyan eredményt kapunk amiben találunk valami logikát. A hiba kódolva van a rendszerben. Feldobom az érmét tízszer, miért ne lehetne mind a tízszer fej az eredmény? Az egész rendszer működését kell érteni, pontosan meg kell tudni mondani, hogy mikor mi fog történni, bármikor. Ez sokszor meghaladja az értelmi képességét az embernek, ilyenkor a legjobb ha nem ítélkezik (liberalizmus), és minél butább annál kevésbé gyakran ítélkezik (börtön). Logikus, hogy aki okos, az ÁT FOGJA VENNI a kormányt a buta kezéből, mert látja előre, hogy baj lesz és nyilvánvalóvá válik számára, hogy neki KELL kormányozni(te is kivennéd egy hülye kezéből a kormányt nem?).


Tehát a felvetésedre, miszerint, ha tegyük fel valakit mindenki utál, akkor mi van. Ha nem ismerjük az egész rendszernek a működését, csak ennyit, hogy az illetőt mindenki utálja, akkor csak a statisztika marad a számunkra, és az erős hit és remény abban, hogy nem egy olyan világban élünk, amit az egymás után 10-szer feldobott és mind a 10-szer fej eredményt adó logika vagy esetlegesség jellemez.


Kérlek tekintsél engem egy írásnak, azért írtam, mert láttam, hogy rossz valaki kormányoz, ezért gondoltam felszólalok és azt mondom, amit az írás jelent, vagyis a zsidók nem gonoszabbak egy átlag nemzetnél(ettől még egy átlag nemzet/ember mélységesen, ösztönösen gonosz, a velejéig kódoltan romlott), viszont okosabbak(ennek is egyszerű evolúciós oka van). És onnan veszem a bátorságot, hogy az írásról beszéljek, hogy számomra úgy tűnik nekem jobb a szemem, ezért jobban tudok kormányozni annál, aki most kormányoz.

2014. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk a "rendszert", amiben ő gyenge, és számára agresszívek az emberek már nem magyarázta meg. Avagy milyen megnyilvánulásai vannak ezeknek az agresszív embereknek, milyen helyzet hozza azt a szituációt, amit a kérdező agresszivitásnak vél, vagy él át. És ha túlértékeli az egészet? Lehet "hármas alát" kapott matekból, ezért "hülye a tanár", vagy az anyja leszidta, mert a sarokba piszkított a macskája, mit tudom én. Jó lenne, ha azért pár példával élne.


És itt a lényeg, avagy hiába analizálod ki, hogy lehet ő kivétel, és a teljes igazság az ő javát szolgálja, de semmi konkrétat nem közölt velünk, így magát a SEMMIT elemzed halálra, tök feleslegesen.

2014. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem tudom normálisabban megvédeni saját magamat tipikus az az ember vagyok akit senki sem tisztel és bármit mer vele kezdeni bárhogy beszélni mivel ha verekedésre kerülne a sor szét vernének jó laposra megrugdosnának ott késelnének lőnének szét a helyszínen.én vagyok az ilyen "áldozati bárány" típusú emberke.Ha akarnék sem tudnék más milyen lenni mint amilyen vagyok. Egy növényt kitépnek gyökerestől a földből az meghal. Én is előbb belehalok a gyötrelmeimbe szenvedéseimbe.


Elnézést kérek önöktől,hogy nem fejtettem ki amit valójában érzek csak nagy vonalakban írtam kommentet a feltett kérdésemre.

2014. jan. 17. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!