Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kutyatámadás! Mit tegyek?

Kutyatámadás! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel oviba vittem kislányomat. Mindig a kerítésektöl jó messze megyünk, Egyik kapun kiugrott egy rendkívül agresszív közepes-kisebb testű kutya egyenesen a lányomra rontott a lábfejét, pulcsiujjáttépte, én hirtelen nem látva más lehetöséget fölkaptam a gyereket (már nem olyan kicsike) és nem tudom hogyan lett annyi eröm, de kiemeltem a fejem felé 2 kézzel, ezzel a kutya célpontja én lettem többször megharapott, rámugrott mire a jajveszékelö, addig tétlen kijövö gazdái megfékezték és bevonszolták a kapun. Gyermekem sértetlenül meguszta én a sebészeten kötöttem ki. Feljelentésemmel azt mondták nemsokra megyek mert 2 kell, hogy elzárják a kutyát megfigyelésre ezt mondták a járási hivatalba. Mit tegyek? Sok kisgyerek lakik errefelé, a következö támadást nem biztos hogy megussza "ilyen könnyen" egy gyerek.

#kutyatámadás #agresszív kutya #gyereket ért támadás
2013. máj. 17. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Mindenféle képen a jegyzőnél tegyél feljelentést Mellékeld az orvosi látlelet másolatait. Rendőrségen is tedd meg ugyanígy a feljelentést kutyával való veszélyeztetés alapján.
2013. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Ilyenkor sajnálom, h nincs fegyverviselési engedélyem. Simán keresztül lőttem volna a kutyát. Azután mehet a gazdája ahová akar. Az ilyen dög nem való emberek közé. Nyilván a gazdája tehet róla, h agresszív vadállatot nevelt belőle. Neki is kiosztanék egy kis büntit.

És most várom az állatvédők felháborodását ...

2013. máj. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
57%
Ott vágtam volna agyon...
2014. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!