Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A passzív eutanáziával kapcsol...

A passzív eutanáziával kapcsolatos a kérdésem. Milyen kategóriában kellett volna feltennem? Lent részletesebben.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: van egy 30 éves született szívbeteg barátnőm, aki az iskola elvégzése óta leszázalékolt, olyan rossz a szíve állapota. Az édesapja huzamosabb idő óta beteg, az utóbbi másfél éve rosszabbodott az állapota, de nem hajlandó kórházba menni. Tele van fekélyesedő felfekvésekkel, már az ágyból is alig tud kikelni. Most arra akarja rákényszeríteni a szívbeteg lányát, hogy költözzön oda hozzá a haldoklása időtartamára, amit a papa úgy képzel el, hogy megtagad magától mindennemű élelmet és a vizet is. A gyógyszerei közül kizárólag fájdalomcsillapítót fog bevenni, a fekélyes sebeit sem engedi bekötözni.

Konkrét kérdéseim az apa önzőségén kívül: nem lesz-e később a lánynak baja abból, hogy ezt végigcsinálja az apja kérésére ezt az őrültséget és elmulasztja a kötelező segítségnyújtást? Nagyon féltem a lányt, hogy végül ő fog rámenni erre az agyament ötletre. Kérlek, most tényleg normális, segítő válaszokat adjatok. Előre is köszönöm!



2014. jan. 13. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok jogász, de szerintem jól látod, ebből problémája lesz a lánynak
2014. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 II.Dartheon ***** válasza:
100%

egyetértek elsővel...

Amúgy meg minek kell oda a lány, ha a pasi nem akar meggyógyulni? Ekkora egy önző embert... én a lány helyébe az öreg felé sem néznék... nagyon durván ki akarja használni a lányt, ráadásul eléggé szemét módon... szerintem próbáld meg meggyőzni a lányt h oda ne menjen..

2014. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!