Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ask. Fm -en leszeretném...

Ask. Fm -en leszeretném nyomozni a névtelen kérdezőket az IP-cim alapján. Hogyan?

Figyelt kérdés
Olvastam itt hogy egy Unmask.fm programmal le lehet nyomozni a névtelen kérdezőket.Le is töltöttem de teljesen nem értem.Valaki tudna segiteni?Sürgős lenne.:/

#hacker #oldal #névtelenség #IP lenyomozása
2014. jan. 13. 09:59
 1/4 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Csak megjegyzem, az ilyen tracker progiknál nagy az esélye h a program téged is lenyomoz... :)

vagy egy jó kis trójait is felteszel mellé.

2014. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem működik, mert egy vírus. Ha az ask.fm-en le lehetne kérni az anonim felhasználók IP címeit, akkor az egy elég méretes biztonsági rés lenne az oldalon, amit már rég betömtek.
2014. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzőeken kívül, az ilyen szoftver használata bűncselekmény, börtön jár érte. IP címmel nem is mégy túl sokra, mert a többségnek dinamikus ip-címe van, de a fix is csak egy szám. Abból még nem tudod, hogy az a számítógép helyileg hol van, s hogy ki használja.
2014. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na-na azért egy IP-imből elég messze ellehet jutni.
2014. aug. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!