Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Mit csináljak?

Ez mit jelent? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Meg ismerkedtem egy fiúval , akkor nagyon sokat beszélgettünk nagyon őszinte volt hozzám , jól el beszélgettünk. Azóta is beszélgetünk telefonon , és olyan dolgokat mond , hogy nem hiszem hogy csak barátként tekint rám , vagy nem akar tőlem semmit. A bökkenő ott van az egészben , hogy van barátnője. ÉS az én legjobb barátnőm is azt mondja , hogy hagynom kéne a fenébe.

Szerintetek mit csináljak ?????


18/L


2014. jan. 13. 15:37
 1/3 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy milyen a jelenlegi kapcsolata a barátnőjével.

Aztán, ha őszinte, akkor úgy is el fogja mondani az igazat, ha esetleg már kihűlt volna a kapcsolatuk és azért érdeklődne annyira felőled.

De lehet, hogy csak barátkozni akar komoly szándék nélkül. A legegyszerűbb, ha megkérdezed őt.

2014. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem mindig azt mondja , hogy nem szereti már csak vannak.. Meg, hogy udvarolni fog nekem ... De közben van még egy másik barátnője ..
2014. jan. 13. 17:51
 3/3 anonim válasza:
Nézd meg az Apró Titkok című filmet, mert idevágó téma!
2014. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!